Spordi- ja hobimessil tutvustatakse droone ja jumpingut ({{commentsTotal}})

Nädalavahetusel toimub Tondiraba Jäähallis spordi- ja hobimess. "Ringvaates" tutvustati lähemalt droone ning uut trenni jumpingut.

Daniel Sepa sõnul kasutatakse droone peamiselt selleks, et taevast on asjadele hoopis teine vaade, nii on võimalus näha asju täpselt selle nurga alt nagu soovid, vahendas "Ringvaade".

Drooni lennutamisega saab hakkama iga inimene, küll aga on see äärmiselt konstrueeritud tegevus.

Seda, et keegi droonidega akende taga luurama hakkaks, ei tasu aga karta. Nimelt peaks selleks väga palju vaeva nägema, kuid lõpuks ei oleks ikka midagi näha, sest drooni nurk on suhteliselt lai ja ta lihtsalt ei pääse aknale piisavalt lähedale.

Daniel Sepp ise tegeleb droonide lennutamisega, sest talle meeldib pilte teha. "Sellega kaasneb ka hasart, on võimalus õppida liikuma kiiremini, kaugemale ja läbi väiksemate ruumide."

Tallinnas on drooni lennutamiseks vaja luba. See aga on lihtne, tuleb minna lennuluba.ee aadressile ning täita lihtne küsimustik. Lennuamet vastab kolme päeva jooksul.

Toimetaja: Jaanika ValkInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Laulu- ja tantsupeolisi majutatakse 44 koolimajas

Laulu- ja tantsupeole saabunud lapsed ja noored ööbivad traditsiooniliselt Tallinna koolimajades. Enam kui 19 tuhat noort mahutatakse ära 44 Tallinna ja Harjumaa kooli.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.