Taavi Otsus jagas kontserdisoovitusi ({{commentsTotal}})

Vikerraadio muusikajuht Taavi Otsus jaga täna hommikul "Terevisioonis" soovitusi muusikasündmustest, mida sel nädalal võiks külastada.

Tribuudifestival 6.-7. mail Telliskivi Loomelinnakus

"Selline austusavaldus meie muusikute poolt. Led Zeppelini ja Bowiet tehakse, aga Sofia Rubina ja Liisi Koikson teevad Billy Hollydayd ja Ella Fitzgeraldi. Ongi selline hea rockipool ja siis jazzipool, maailmaklassika, mis tuleb esitlusele."

Mailaul 5.-7. mail Tartus

"Tegemist on autorile suunatud festivaliga, kus autor on hinnas ja autorid üldiselt esitavad oma loomingut. Seal on väga palju vahvaid artiste, näiteks Kadri Voorand ja palju teisi väga vahvaid artiste Tartust eriti, näiteks Põhja Konn. Väga äge bänd, nad on ülilahedad. Selline rock kõige paremas mõttes."

Emadepäevakontsert. Perekond Vaigla ja Lennaga 8. mail Laitse Graniitvillas

"Raul, Robert, Marie ja emade poolt on esindatud Lenna, kes annavad ühiselt kontserdi. Viige emale lilli ja kui õnnestub, minge kuulama emadepäevakontserti."

Toimetaja: Madis LaurInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".