Taavi Otsus jagas kontserdisoovitusi ({{commentsTotal}})

Vikerraadio muusikajuht Taavi Otsus jaga täna hommikul "Terevisioonis" soovitusi muusikasündmustest, mida sel nädalal võiks külastada.

Tribuudifestival 6.-7. mail Telliskivi Loomelinnakus

"Selline austusavaldus meie muusikute poolt. Led Zeppelini ja Bowiet tehakse, aga Sofia Rubina ja Liisi Koikson teevad Billy Hollydayd ja Ella Fitzgeraldi. Ongi selline hea rockipool ja siis jazzipool, maailmaklassika, mis tuleb esitlusele."

Mailaul 5.-7. mail Tartus

"Tegemist on autorile suunatud festivaliga, kus autor on hinnas ja autorid üldiselt esitavad oma loomingut. Seal on väga palju vahvaid artiste, näiteks Kadri Voorand ja palju teisi väga vahvaid artiste Tartust eriti, näiteks Põhja Konn. Väga äge bänd, nad on ülilahedad. Selline rock kõige paremas mõttes."

Emadepäevakontsert. Perekond Vaigla ja Lennaga 8. mail Laitse Graniitvillas

"Raul, Robert, Marie ja emade poolt on esindatud Lenna, kes annavad ühiselt kontserdi. Viige emale lilli ja kui õnnestub, minge kuulama emadepäevakontserti."

Toimetaja: Madis Laur"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.