Suvel jõuab ETV eetrisse uus päevakajaline nädalasaade ({{commentsTotal}})

Sel aastal läheb
Sel aastal läheb "Ringvaade" suvel puhkusele Autor/allikas: Ülo Josing / ERR

Suvine saatekava toob tänavu ETV-sse uue iganädalase päevakajalise saate, kus koos külalistega arutletakse ühiskonnas toimuva üle.

Praegu käib töö uue saate formaadiga.

"Terevisioon" äratab televaatajaid traditsiooniliselt pea jaanipäevani ja jõuab tagasi eetrisse augusti viimasest nädalast. Argipäevaõhtune meelelahutussaade "Ringvaade" saab sel suvel puhkust, vaatajate ees ollakse mai lõpuni ja tagasi septembri algusest.

Nagu teada, on tulev suvi spordisündmustest tihe, jalgpalli MM-i järel on vaatajail oodata Rios toimuvate olümpiamängude ülekandeid. Lisaks spordile panustab ETV muu programmi näitamisele, eetriaega jagub kultuurile, meelelahutusele, filmidele ja sarjadele. Tulekul on Mark Soosaare filmifestivali linateosed, suvine oodatud laulusaade, "Eesti mängu" mälumängu jagub sel suvel kaks korda pikemalt kui möödunud aastal. Oodata on häid filmiõhtuid ja südasuvist uut kvaliteetset draamasarja "A Place to Call Home", mille sündmused hargnevad teise maailmasõja järgsetel aastatel. Ettevalmistamisel on eestikeelsete sõnade päritolu selgitavad lühisaated. Aiandushuvilised saavad osa Inglismaal armastatud ja meilgi möödunud telesuvest tuntud Alan Titchmarshi saatesarjast "Armasta oma aeda".

ETV tähistab suurelt Eesti taasiseseisvumispäeva, selle päeva tähtsaid sündmusi saavad vaatajad jälgida otseülekandes. Augusti lõpus on eetris presidendivalimiste debatid.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".