Video: tudengipäevadele pandi Tartus punkt hüpetega Emajõkke ({{commentsTotal}})

Täna panid tartlased nädal aega kestnud tudengipäevadele punkti uhkete hüpetega Emajõkke.

Traditsioonilisel iseehitatud lennumasinate võistlusel Karsumm prooviti taas lennata ühelt jõekaldalt teisele. Kõige uhkemat vaatemängu pakkunud võitjameeskond oli telesarja „Troonide mängu" eeskujul ehitanud tuldpurskava lohe, kes lükati vette sarjale omase vägivaldsusega.

Kõige pikema hüppe tegi Lennuakadeemia tudengite ehitatud lennuk, mis jäi hindamisel aga arvestusest välja, kuna nende lennumasina tiivaulatus oli lubatud viie meetri asemel üheksa meetrit."Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.