Video: tudengipäevadele pandi Tartus punkt hüpetega Emajõkke ({{commentsTotal}})

Täna panid tartlased nädal aega kestnud tudengipäevadele punkti uhkete hüpetega Emajõkke.

Traditsioonilisel iseehitatud lennumasinate võistlusel Karsumm prooviti taas lennata ühelt jõekaldalt teisele. Kõige uhkemat vaatemängu pakkunud võitjameeskond oli telesarja „Troonide mängu" eeskujul ehitanud tuldpurskava lohe, kes lükati vette sarjale omase vägivaldsusega.

Kõige pikema hüppe tegi Lennuakadeemia tudengite ehitatud lennuk, mis jäi hindamisel aga arvestusest välja, kuna nende lennumasina tiivaulatus oli lubatud viie meetri asemel üheksa meetrit.Inimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".