Tutvu tänavuse aasta juurviljatrendidega ({{commentsTotal}})

"Ringvaade" vaatas kevade puhul üle uudsed taimed, mida sel aastal mulda pista.

Ootamatuid värvilisi juurvilju tutvustas ETV saates "Ringvaade" peakokk Tervise Cateringist Andrus Tanni.

"Pigem need on vanad äraunustatud ja Eestis vähelevinud taimed, sest nad on väga pikkade traditsioonidega, neid on väga ammu kasvatatud, mõni asi on kolmandast sajandist," tutvustas Tanni põnevaid juurikaid.

Näiteks võiksid toidulauda kaunistada roosa peet või lilla porgand. "Sort on aretatud, et ta näeks taldrikul lõbusam välja," põhjendas Tanni.

Populaarsust on kogumas ka laimimarjad, mille kilo maksab 200 eurot, soolarohi ja okra.

Saatejuht Marko Reikop testis uudsed viljad järele ja pidi tunnistama, et mõni neist ei kõlba üldse süüa. Erilist vastumeelsust tekitas temas kale-kapsas. "Kui te juhtute laama olema, siis ma seda väga soovitan, siis see on väga maitsev," lausus ta.

Toimetaja: Rutt Ernits"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.