Eesti Laul 2017 sai värske reklaamklipiga hoo sisse ({{commentsTotal}})

Eesti Laul saab uue hoo sisse enne veel, kui Jüri Pootsmann Stockholmi poole sõitma hakkab. Tänaseks on valminud ka värske reklaamklipp uueks aastaks.

Verivärskes Eesti Laul 2017 reklaamklipis lõid kaasa kõik tänavuse lauluvõistluse finalistid, vahendas ETV saade "Ringvaade".

"Kõik olid väga lahedad ja inspireerivad, selles mõttes on tore, et kõik on ümber," kiitis Laura.

Head seltskonda kiidab ka I Wear* Experimenti solist Johanna Eenma, kes Eesti Laulul siiski enam võistlustulle ei asuks. "Kui viitsiks ja saaks edasi, siis teeks uuesti, aga ma lubasin endale, et enam ei tule. Sai tehtud see asi ja võib-olla mõne looga osaleks, aga see osa nüüd elust on tehtud," tõdes ta.

Go Away Birdi lauljatar Hanna Parman kinnitas aga, et tema bändi jaoks on Eesti Laulu mõju lausa silmaga näha. "Eesti Laul teeb väga kuulsaks, see on uskumatu, mis Eesti Laul teeb ühe bändiga," tõdes ta.

Võrreldes eelmise aasta aprilliga on tänu Eesti Laulule rohkem esineda saanud ka finalist Meisterjaan. "Mulle keegi ütles, et see kestab umbes aasta aega, aga see on enda teha ka. Ma ei kavatse laine peal olla, vaid uusi laineid ka püüda ja minna vooluga kaasa," kinnitas ta.

Eesti Laul 2017 finaaliks võib ära planeerida järgmise kevade 4. märtsi, sest just siis toimub Eesti Laul 2017 suur finaalkontsert Saku Suurhallis.

"Need, kes ostavad piletid juba praegu, saavad parima hinnaga parimad kohad," ütleb ETV pearežissöör René Vilbre. "Tänavuse Eesti Laulu finaalis oli Saku Suurhalli saal välja müüdud. Seetõttu ei tasugi piletite soetamist jätta viimasele hetkele, sest siis võib juhtuda, et parimad kohad on juba ammu võetud," lisas ta.

Ka Eesti Laulu peaprodutsent Mart Normet kinnitab, et Eesti Laul on aastatega üha populaarsemaks kasvanud ning publiku huvi on tõeliselt suur. "Minu teada oleme me nüüd esimene riik, kes paneb oma lauluvõistluse finaali piletid nii vara müüki. See on ühtlasi ka hea võimalus välismaa fännidel Eesti kasuks otsustada," rõõmustas ta.

Suure huvi tõttu lähevad piletid müüki juba nädala aja pärast ehk 5. mail. Seda ikka selleks, et kõik huvilised saaksid aegsasti endale parimad kohad valida.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.