Eesti Laul 2017 sai värske reklaamklipiga hoo sisse ({{commentsTotal}})

Eesti Laul saab uue hoo sisse enne veel, kui Jüri Pootsmann Stockholmi poole sõitma hakkab. Tänaseks on valminud ka värske reklaamklipp uueks aastaks.

Verivärskes Eesti Laul 2017 reklaamklipis lõid kaasa kõik tänavuse lauluvõistluse finalistid, vahendas ETV saade "Ringvaade".

"Kõik olid väga lahedad ja inspireerivad, selles mõttes on tore, et kõik on ümber," kiitis Laura.

Head seltskonda kiidab ka I Wear* Experimenti solist Johanna Eenma, kes Eesti Laulul siiski enam võistlustulle ei asuks. "Kui viitsiks ja saaks edasi, siis teeks uuesti, aga ma lubasin endale, et enam ei tule. Sai tehtud see asi ja võib-olla mõne looga osaleks, aga see osa nüüd elust on tehtud," tõdes ta.

Go Away Birdi lauljatar Hanna Parman kinnitas aga, et tema bändi jaoks on Eesti Laulu mõju lausa silmaga näha. "Eesti Laul teeb väga kuulsaks, see on uskumatu, mis Eesti Laul teeb ühe bändiga," tõdes ta.

Võrreldes eelmise aasta aprilliga on tänu Eesti Laulule rohkem esineda saanud ka finalist Meisterjaan. "Mulle keegi ütles, et see kestab umbes aasta aega, aga see on enda teha ka. Ma ei kavatse laine peal olla, vaid uusi laineid ka püüda ja minna vooluga kaasa," kinnitas ta.

Eesti Laul 2017 finaaliks võib ära planeerida järgmise kevade 4. märtsi, sest just siis toimub Eesti Laul 2017 suur finaalkontsert Saku Suurhallis.

"Need, kes ostavad piletid juba praegu, saavad parima hinnaga parimad kohad," ütleb ETV pearežissöör René Vilbre. "Tänavuse Eesti Laulu finaalis oli Saku Suurhalli saal välja müüdud. Seetõttu ei tasugi piletite soetamist jätta viimasele hetkele, sest siis võib juhtuda, et parimad kohad on juba ammu võetud," lisas ta.

Ka Eesti Laulu peaprodutsent Mart Normet kinnitab, et Eesti Laul on aastatega üha populaarsemaks kasvanud ning publiku huvi on tõeliselt suur. "Minu teada oleme me nüüd esimene riik, kes paneb oma lauluvõistluse finaali piletid nii vara müüki. See on ühtlasi ka hea võimalus välismaa fännidel Eesti kasuks otsustada," rõõmustas ta.

Suure huvi tõttu lähevad piletid müüki juba nädala aja pärast ehk 5. mail. Seda ikka selleks, et kõik huvilised saaksid aegsasti endale parimad kohad valida.

Toimetaja: Rutt Ernits"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.