"Terevisioon" käis Koidudiskol ({{commentsTotal}})

Täna varahommikul toimus Telliskivi loomelinnakus Koidudisko ning "Terevisiooni" saatejuht Urmas Vaino käis uudistamas, mis sunnib inimesi nii varajasel kellaajal end voodist välja ajama.

"Iga õige disko hommikul saab alguse sirutava joogaliku hommikuharjutusega, siis võib kohe tantsima hakata ohjeldamatult, vahepeal saab õppida žongleerimist Eestis tegutsevate tänavaartistide juhendamisel ja tipphetk on kindlasti Baltistani Orkestari live-esinemine. Ja kui vahepeal juba väsimus peale tuleb, siis tulevad meile siia nurka massöörid, kes siis 15 minuti kaupa natukene lihaseid mudivad," kirjeldas programmi Koidudisko korraldaja Raimo Matvere.

Varahommikupidu Koidudisko toimus juba viiendat korda, ning kõige rohkem on seal osalenud 150 inimest. 

 

Toimetaja: Madis LaurInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.