Adeele Tähemaa õppis otsesaates žongleerima ({{commentsTotal}})

"Terevisiooni" ilmateadustaja Adeele Tähemaa proovis tänases "Terevisiooni" otsesaates kätt ning harjutas nii kurikate kui ka pallidega žongleerimist.

Adeele Tähemaa jaoks oli see täiesti esimene kord žongleerida. Kurikatega see tal väga hästi ei õnnestunud, kuid pallidega sai ilmatüdruk väga hästi hakkama.

"Ta on väga tubli ja tal läks hästi," kommenteeris Adeele sooritust Open Tsirkus Stage stuudio tänavaartist Sylvain Pomme, kes on Eestis elanud ja žongleerimist õpetanud poolteist aastat..

Toimetaja: Madis Laur



Inimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.
Noorte laulu- ja tantsupidu kajastatakse kõigis ERRi kanalites

Juuli algus toob ETV ekraanile XII noorte laulu- ja tantsupeo "Mina jään" ülekanded. 26. kuni 30. juunil on eetris traditsioonilised peo ettevalmistust näitavad 10-minutilised eelsaated "PEOLE!", mida juhivad Margus Saar, Anna Gavronski, Piret Järvis, Taavi Eilat ja väike Kase Kai Kihnust.