Üleväsimus niitis Vene eurolaulja Sergei Lazarevi jalust ({{commentsTotal}})

Venemaad esindab tänavusel Eurovisioonil kodumaa number üks artist Sergei Lazarev, keda peetakse Eurovisiooni soosikuks.

"Kallis Eesti rahvas, ma armastan teid väga ja ootan teiega kohtumist. Edu teile Eurovisioonil ja ma olen tänulik, kui te mind toetate," pöördus noor muusik eestlaste poole ETV saates "Ringvaade".

Alles 10. aprillil pidi Lazarev esinema ka Eestis Nordea kontserdimajas. Mees selgitas, et tervis vedas teda paraku üleväsimuse tõttu alt, mistõttu jättis ta ära kontserdi nii Venemaal kui ka siin, Eestis.

Jõudu on Lazarevile aga vaja, sest mees osaleb tänavu esmakordselt Eurovisiooni lauluvõistlusel, kuhu ta pääses ilma igasuguse konkursita. "Mina andsin nõusoleku tänu laulule "You Are The Only One". See meeldis mulle nii väga, et andsin osalemiseks nõusoleku, kuigi varasematel aastatel leidsin alati põhjuse keeldumiseks," selgitas superstaar.

Enda sõnul on Lazarev Eurovisioonil osalejate seas üks vanemaid, sest sai mõne päeva eest 33-aastaseks. "Põhimõtteliselt olen seal üks keskealistest, aga tore, kui noor veri tuleb muusikalises mõttes peale," lausus ta.

Eurovisioonieelset pinget peab Lazarev pigem positiivseks.

Toimetaja: Rutt ErnitsTanel Padari uue loo autoriõigusi saab osta igaüks

Tanel Padar andis välja uue singli peakirjaga "Parem veelgi", mis ilmus koostöös värske Eesti start-upiga Fanvestory, kelle abiga saab igaüks Tanel Padari tegevust toetades loo erinevatest õigustest osa saada ja nii omakorda raha teenida.

Andra Teede: mina "Õnne 13" viimast osa kirjutama ei hakka

"Õnne 13" stsenarist Andra Teede tunnistas, et tema ülimenukal seriaalil "Õnne 13" lõppu ei näe.

Eurovisioon
EBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Inimesed
Stilist Gerly Tinn kaalukaotusest: ma kavatsen oma sünnikaalu saavutada

"Ringvaates" oli külas stilist Gerly Tinn, kes rääkis sellest, kuidas ta on tänaseks kaotanud kakskümmend kilo.

elu
"Ringvaade" maitses militaarmatkatoitu

Saates sai aimu, millised on moodsad Eestis toodetud, pakendatud ja disainitud toidukaubad, mis on mõeldud sõjaväelastele metsas tarbimiseks. Näiteks peedisupp fetajuustuga.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab suurejooneline MustonenFest Tel Aviv 2017

ETV toob täna ekraanile rikkaliku saate muusikafestivalist MustonenFest Tel Aviv 2017.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.