Üleväsimus niitis Vene eurolaulja Sergei Lazarevi jalust ({{commentsTotal}})

Venemaad esindab tänavusel Eurovisioonil kodumaa number üks artist Sergei Lazarev, keda peetakse Eurovisiooni soosikuks.

"Kallis Eesti rahvas, ma armastan teid väga ja ootan teiega kohtumist. Edu teile Eurovisioonil ja ma olen tänulik, kui te mind toetate," pöördus noor muusik eestlaste poole ETV saates "Ringvaade".

Alles 10. aprillil pidi Lazarev esinema ka Eestis Nordea kontserdimajas. Mees selgitas, et tervis vedas teda paraku üleväsimuse tõttu alt, mistõttu jättis ta ära kontserdi nii Venemaal kui ka siin, Eestis.

Jõudu on Lazarevile aga vaja, sest mees osaleb tänavu esmakordselt Eurovisiooni lauluvõistlusel, kuhu ta pääses ilma igasuguse konkursita. "Mina andsin nõusoleku tänu laulule "You Are The Only One". See meeldis mulle nii väga, et andsin osalemiseks nõusoleku, kuigi varasematel aastatel leidsin alati põhjuse keeldumiseks," selgitas superstaar.

Enda sõnul on Lazarev Eurovisioonil osalejate seas üks vanemaid, sest sai mõne päeva eest 33-aastaseks. "Põhimõtteliselt olen seal üks keskealistest, aga tore, kui noor veri tuleb muusikalises mõttes peale," lausus ta.

Eurovisioonieelset pinget peab Lazarev pigem positiivseks.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.
Noorte laulu- ja tantsupidu kajastatakse kõigis ERRi kanalites

Juuli algus toob ETV ekraanile XII noorte laulu- ja tantsupeo "Mina jään" ülekanded. 26. kuni 30. juunil on eetris traditsioonilised peo ettevalmistust näitavad 10-minutilised eelsaated "PEOLE!", mida juhivad Margus Saar, Anna Gavronski, Piret Järvis, Taavi Eilat ja väike Kase Kai Kihnust.