Frankie Animali minikontsert Viru Keskuse bussijaamas löödi laiali ({{commentsTotal}})

Frankie Animal tähistas oma debüütalbumi "The Backbeat" ilmumist minikontsertidega Tallinnas.

Kontserte alustati fänn Kärdi kodus Kelmikülas kell 07.00 hommikul, kell 09.00 anti kontsert Rävala Reval Cafes ning päeva viimane minikontsert toimus kell 18.15 Solarise Apollos. Vahepeal mängis veel Tallinna ülikoolis, Tallinna tehnikaülikoolis ning mitmes teises põnevas asukohas.

"Peaaegu igal pool võeti meid lahkelt vastu," tunnistas Marie Vaigla, kes selgitas, et Viru Keskuse bussijaama turvamees ei olnud paraku kõige kultuurihuvilisem. Seal jõuti esitada vaid kaks laulu.

Albumi esitluskontserdid toimuvad 13. mail Genialistide klubis Tartus ning 19. mail Kultuurikatlas Tallinnas. Ühtlasi tähistab Frankie Animal kontsertidega ka oma neljandat sünnipäeva.

Toimetaja: Rutt Ernits"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.