Frankie Animali minikontsert Viru Keskuse bussijaamas löödi laiali ({{commentsTotal}})

Frankie Animal tähistas oma debüütalbumi "The Backbeat" ilmumist minikontsertidega Tallinnas.

Kontserte alustati fänn Kärdi kodus Kelmikülas kell 07.00 hommikul, kell 09.00 anti kontsert Rävala Reval Cafes ning päeva viimane minikontsert toimus kell 18.15 Solarise Apollos. Vahepeal mängis veel Tallinna ülikoolis, Tallinna tehnikaülikoolis ning mitmes teises põnevas asukohas.

"Peaaegu igal pool võeti meid lahkelt vastu," tunnistas Marie Vaigla, kes selgitas, et Viru Keskuse bussijaama turvamees ei olnud paraku kõige kultuurihuvilisem. Seal jõuti esitada vaid kaks laulu.

Albumi esitluskontserdid toimuvad 13. mail Genialistide klubis Tartus ning 19. mail Kultuurikatlas Tallinnas. Ühtlasi tähistab Frankie Animal kontsertidega ka oma neljandat sünnipäeva.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.