Reet Linna läbis lennujaama ratastoolis ({{commentsTotal}})

Saatejuht Reet Linna istus eksperimendi korras ratastooli, et proovida omal nahal järele, kuidas Tallinna lennujaamas sel viisil hakkama saab.

"Tõele au andes ma ei ole elus pidanud veel kordagi selles toolis olema, aga neid inimesi on üha rohkem, kes seda vajavad," selgitas Linna ETV saates "Prillitoos".

Linnale ulatas abikäe reisiterminali juhataja Asko Kivinuk. "Kui lennupiletit osta, siis peaks piletit müüvale firmale või reisibüroole andma teada oma muredest. Oluline on meie jaoks see, kas inimene saab käia, kas ta saab pikka maad käia, trepist käia või lennukis ise liikuda," rääkis Kivinuk. Teada tasub anda ka siis, kui inimesel on mõni muu erivajadus kui liikumispuue.

Linna tõdes pärast eksperimenti, et ratastool pole põhjus, miks lennureisist loobuda. "Süda jäi rahule, võib rännata küll, kui tervis päris korras pole, kuid oled uudishimulik ja tahad maailma näha.

Kivinuk ütles, et möödunud aastal kasutas Tallinna lennujaama teenuseid 3750 liikumispuudega inimest. "Ärge kartke või häbenege seda teenust tellida," julgustas Kivinuk, kelle sõnul on oluline oma soovidest varakult teada anda.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".