Adam Lambert: üritan kirjutada universaalsetest ideedest ({{commentsTotal}})

Eile andis Eestis kontserdi maailma hetke üks kuumemaid poptähti Adam Lambert. "Ringvaate" toimetaja Kajar Kase kohtus superstaariga enne kontserdi algust ja rääkis, kuidas endisest kruiisilaeva muusikust on saanud Queeni solist.

"Paari nädala pärast tulen Queeniga tagasi, nii et väga põnev on, " ütles laulja.

Tegelikult pole Lambertil esimene kord Eestis olla. Nimelt töötas ta 19-aastaselt lauljana kruiisilaeval ning külastas ka vanalinna."Ma olin väga noor, see oli mu esimene tööots välismaal. See oli midagi uut ja erinevat," ütles ta.

Lamberti uuel albumil "Ghost Town" läheb väga hästi, seda on Youtube`is vaadatud 60 miljonit korda, Spotifys üle 100 miljoni korra.

"See on pöörane. Ma ei oska midagi muud, kui oma tööd teha. Ma armastan oma muusikat, mida teha saan, ja inimesi, kellega koos tööd teen," ütles laulja.

Populaarseks saamiseks peavad tema sõnul paljud asjad paika loksuma, aga tuleb ka kõvasti vaeva näha.

Bändiga Queen tuuritav Lambert ei ürita enda sõnul Freddie Mercury moodi olla.

Queeni eduks peab laulja lugude sõnumit, mis räägib südameasjadest ja inimlikest kogemustest. Laulude sõnad ja meloodiad ei ole oma ajas kinni. Seda üritan ma ka ise teha - kirjutada universaalsetest ideedest, mis loodan, et peab ajahambale vastu."

Toimetaja: Jaanika Valk"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.