Adam Lambert: üritan kirjutada universaalsetest ideedest ({{commentsTotal}})

Eile andis Eestis kontserdi maailma hetke üks kuumemaid poptähti Adam Lambert. "Ringvaate" toimetaja Kajar Kase kohtus superstaariga enne kontserdi algust ja rääkis, kuidas endisest kruiisilaeva muusikust on saanud Queeni solist.

"Paari nädala pärast tulen Queeniga tagasi, nii et väga põnev on, " ütles laulja.

Tegelikult pole Lambertil esimene kord Eestis olla. Nimelt töötas ta 19-aastaselt lauljana kruiisilaeval ning külastas ka vanalinna."Ma olin väga noor, see oli mu esimene tööots välismaal. See oli midagi uut ja erinevat," ütles ta.

Lamberti uuel albumil "Ghost Town" läheb väga hästi, seda on Youtube`is vaadatud 60 miljonit korda, Spotifys üle 100 miljoni korra.

"See on pöörane. Ma ei oska midagi muud, kui oma tööd teha. Ma armastan oma muusikat, mida teha saan, ja inimesi, kellega koos tööd teen," ütles laulja.

Populaarseks saamiseks peavad tema sõnul paljud asjad paika loksuma, aga tuleb ka kõvasti vaeva näha.

Bändiga Queen tuuritav Lambert ei ürita enda sõnul Freddie Mercury moodi olla.

Queeni eduks peab laulja lugude sõnumit, mis räägib südameasjadest ja inimlikest kogemustest. Laulude sõnad ja meloodiad ei ole oma ajas kinni. Seda üritan ma ka ise teha - kirjutada universaalsetest ideedest, mis loodan, et peab ajahambale vastu."

Toimetaja: Jaanika ValkInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".