Katrin Viirpalu: Margus Saare firmamärk on naer ({{commentsTotal}})

Täna täitub "Aktuaalse kaamera" uudisteankrul Margus Saarel 50 eluaastat. Kolleegid peavad üheks tema firmamärgiks naeru.

"Margus on Margus: siiralt kaasaelav, otse silmavaatav, tundlik sõnatundja ja nii hea, et temale mõeldes tahad ise ka parem ja targem olla," kirjeldas "Terevisiooni" saatejuht Katrin Viirpalu Õhtulehele armastatud uudisteankrut Margus Saart ning peab sarnaselt paljude teiste kolleegidega Marguse firmamärgiks naeru: "Tema naeru peegelneuronid toimivad läbi seinte."

Kolleeg "Aktuaalsest kaamerast" Kadri Hinrikus rääkis, et Margus on väga tore kolleeg, kelle peale võib absoluutselt alati kindel olla. "Ta on tugev professionaal, väga enesekriitiline ja nõuab ka teistelt täpsust ja korrektsust, sõnas Hinrikus, lisades, et kohati võib Marguse täpsus isegi koomilisena mõjuda.

Toimetaja: Valner ValmeInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".