Katrin Viirpalu: Margus Saare firmamärk on naer ({{commentsTotal}})

Täna täitub "Aktuaalse kaamera" uudisteankrul Margus Saarel 50 eluaastat. Kolleegid peavad üheks tema firmamärgiks naeru.

"Margus on Margus: siiralt kaasaelav, otse silmavaatav, tundlik sõnatundja ja nii hea, et temale mõeldes tahad ise ka parem ja targem olla," kirjeldas "Terevisiooni" saatejuht Katrin Viirpalu Õhtulehele armastatud uudisteankrut Margus Saart ning peab sarnaselt paljude teiste kolleegidega Marguse firmamärgiks naeru: "Tema naeru peegelneuronid toimivad läbi seinte."

Kolleeg "Aktuaalsest kaamerast" Kadri Hinrikus rääkis, et Margus on väga tore kolleeg, kelle peale võib absoluutselt alati kindel olla. "Ta on tugev professionaal, väga enesekriitiline ja nõuab ka teistelt täpsust ja korrektsust, sõnas Hinrikus, lisades, et kohati võib Marguse täpsus isegi koomilisena mõjuda.

Toimetaja: Valner ValmeTerasmikrofoni pälvis Juss Haasma

Juba neljandat aastat jagab "Ringvaate" toimetus rahvusvahelise teatripäeva eel välja Terasmikrofoni preemia, mille pälvib nende saates põnevamaid intervjuusid andnud näitleja või lavastaja. Sel korral sai auhinna endale Juss Haasma.

Eesti passi saanud Ruslan Trochynskyi: ootasin sinist, aga on punane

Värskelt Eesti kodakondsuse saanud Ruslan Trochynskyi rääkis, kuidas on möödunud kaks kuud Eesti passiga.

Inimesed
Kohus saatis räppar Beebilõusta pooleks aastaks vangi

Harju maakohus mõistis Beebilõustana tuntud räppari Andrus Elbingu neljapäeval süüdi röövis ning karistas teda osaliselt reaalse vangistusega.

elu
Jõgeva padjalahingul loodetakse taas Guinnessi rekordit püstitada

Homme peetakse Jõgeval teist korda maha maailma suurim padjalahing.

Tele/raadio
"Plekktrumm" juhatab sisse Tartu ülikooli rektori valimise

27. märtsil on "Plekktrummis" külas Tartu ülikooli üliõpilaskonna esimees Reelika Alunurm, kellega räägitakse õppimise rollist tänapäeva üliõpilastele.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.