Viljandis kutsuti mehed sportlikku päeva veetma ({{commentsTotal}})

Viljandi maavalitsuse tervisetoa eestvedamisel veetis sportliku päeva 80 meest, kellest paljud pole spordiga kaugeltki sina peal.

Et jooksmine ja jõusaalis rassimine võib tüütuks muutuda või ka liigset pingutust nõuda, kutsuti mehed harrastama alasid, mis on pisut lõbusamad ja erilisemad. Kõige enam nõudis julgust ja jõudu rippsillalt laskumine, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"Natuke kõhe oli. Ma olen siin silla peal palju lapsepõlves mänginud, aga alla pole kunagi laskunud," rääkis Taavo Kuhi.

Iga mees sai ülevaate ka oma tervislikust seisundist ja võimalikest terviseriskidest. Martin Randoja lubas teha tänasest spordipäevast järeldusi.

"Tuleb hakata spordiga rohkem tegelema ja igapäevane menüü natuke üle vaadata, et natuke tervislikumalt toituda," tõdes ta.

"Mõningane ülekaal ja peaks ennast rohkem siiski liigutama. Üritan rattasõitu rohkem teha, näiteks tööl rattaga käima hakata," lubas Rein Pius.

Tervisekontroll näitas, et sportimas käinud meeste tervis oli valdavalt siiski hea, küll aga tuleks jälgida, et vöökoht liiga kohevaks ei paisuks.

"Naistel hakkab kriitiline vööümbermõõt 82 sentimeetrist peale, meestel üle 102 sentimeetri. Võib-olla oli paar üksikut, kes on ülekaalus olnud. Need mehed, kes meile täna siia kohale ei jõudnud, võiksid oma möödud ise kodus üle vaadata ja tervisele rohkem tähelepanu pöörata," ütles abiõde Urve Loit.

Toimetaja: Merili Nael"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Rahva Raamatus esitletakse pressifotode aastaraamatut

Kolmapäeval, 29 märtsil kell 17.30 toimub Viru keskuse Rahva Raamatu poes Eesti Pressifoto 2017 aastaraamatu esitlus.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.