Supilinna päevad näitavad sel korral linnaosa mitmekesisust ({{commentsTotal}})

Tartus keeb sel nädalal elu Supilinnas, sest kuni nädala lõpuni toimuvad 15. linnaosapäevad, mis toovad kokku looduse, kultuuri ja aktiivsed inimesed ehk parima, mis Supilinnal pakkuda.

Täna said linnaosapäevad avalöögi maastikumänguga, mis pani proovile, kui hästi supilinlased oma kodukanti tunnevad, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Nädala aja jooksul pakub festival üritusi seinast seina, näiteks kontserti enam kui 100 aastat vana maja pööningul, loodusvaatlusi ning kanuuretke Emajõel. Festivali korraldajad soovivad sel korral pöörata erilist tähelepanu elurikkusele Supilinnas.

Päevade korraldaja Jaanus Libeki sõnul on Supilinna suure võlu see, et linnaosa on ümbritsetud erinevate keskkondadega, mis muudavad Supilinna mitmekülgsemaks. "Et ühel pool on jõgi, teisel pool on selline mäeveerg, kesklinn on lähedal ja samas on ka loodus lähedal. Et kõik on nagu käe-jala ulatuses, pluss veel sportimisvõimalused ja loomulikult toredad inimesed, kes siin on," rääkis Libek.

Selles, kas Supilinnas on tõesti nii hea elada, saavad kõik tartlased veenduda pühapäeval, mil supilinlased avavad kõikidele uudistajatele oma koduhoovid.

Toimetaja: Allan RajaveeInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Laulu- ja tantsupeolisi majutatakse 44 koolimajas

Laulu- ja tantsupeole saabunud lapsed ja noored ööbivad traditsiooniliselt Tallinna koolimajades. Enam kui 19 tuhat noort mahutatakse ära 44 Tallinna ja Harjumaa kooli.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.