Eestlanna smuutiraamat on maailmas enim müüdud ({{commentsTotal}})

Maailma enim müüdud raamat on smuutiraamat "101 smuutit", mille autor on eestlanna Eliq Maranik.

Pole just palju inimesi, kes võiksid öelda, et on müünud oma raamatut 1,1 miljon eksemplari. Eliq Maranik saab seda öelda, vahendas "Ringvaade".

Raamatu "101 smuutit" kirjutas eestlanna rootsi keeles, sest elab Rootsis. "Olen elu aeg mõelnud, et tervislik toitumisviis on hea ja smuutisid hakkasin tegema kui olin 4-aastane."

Kokaraamatu populaarsust võib autori sõnul seletada sellega, et tervislikkus on inimeste seas populaarne, kuid raamatu tegemiseks ja müümiseks on loomulikult vaja tiimi.

Raamat on ilmunud kokku 12 keeles.

Kuna Eestis ei ole alati lihtne värskeid marju ja puuvilju kätte saada, siis raamatu autor soovitab värskeid kodumaiseid marju külmutada. "Mul endal on kodus võib-olla 100kg marju külmas."

Toimetaja: Jaanika ValkInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.
Noorte laulu- ja tantsupidu kajastatakse kõigis ERRi kanalites

Juuli algus toob ETV ekraanile XII noorte laulu- ja tantsupeo "Mina jään" ülekanded. 26. kuni 30. juunil on eetris traditsioonilised peo ettevalmistust näitavad 10-minutilised eelsaated "PEOLE!", mida juhivad Margus Saar, Anna Gavronski, Piret Järvis, Taavi Eilat ja väike Kase Kai Kihnust.