Eestlanna smuutiraamat on maailmas enim müüdud ({{commentsTotal}})

Maailma enim müüdud raamat on smuutiraamat "101 smuutit", mille autor on eestlanna Eliq Maranik.

Pole just palju inimesi, kes võiksid öelda, et on müünud oma raamatut 1,1 miljon eksemplari. Eliq Maranik saab seda öelda, vahendas "Ringvaade".

Raamatu "101 smuutit" kirjutas eestlanna rootsi keeles, sest elab Rootsis. "Olen elu aeg mõelnud, et tervislik toitumisviis on hea ja smuutisid hakkasin tegema kui olin 4-aastane."

Kokaraamatu populaarsust võib autori sõnul seletada sellega, et tervislikkus on inimeste seas populaarne, kuid raamatu tegemiseks ja müümiseks on loomulikult vaja tiimi.

Raamat on ilmunud kokku 12 keeles.

Kuna Eestis ei ole alati lihtne värskeid marju ja puuvilju kätte saada, siis raamatu autor soovitab värskeid kodumaiseid marju külmutada. "Mul endal on kodus võib-olla 100kg marju külmas."

Toimetaja: Jaanika ValkTanel Padari uue loo autoriõigusi saab osta igaüks

Tanel Padar andis välja uue singli peakirjaga "Parem veelgi", mis ilmus koostöös värske Eesti start-upiga Fanvestory, kelle abiga saab igaüks Tanel Padari tegevust toetades loo erinevatest õigustest osa saada ja nii omakorda raha teenida.

Andra Teede: mina "Õnne 13" viimast osa kirjutama ei hakka

"Õnne 13" stsenarist Andra Teede tunnistas, et tema ülimenukal seriaalil "Õnne 13" lõppu ei näe.

Eurovisioon
EBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Inimesed
Stilist Gerly Tinn kaalukaotusest: ma kavatsen oma sünnikaalu saavutada

"Ringvaates" oli külas stilist Gerly Tinn, kes rääkis sellest, kuidas ta on tänaseks kaotanud kakskümmend kilo.

elu
"Ringvaade" maitses militaarmatkatoitu

Saates sai aimu, millised on moodsad Eestis toodetud, pakendatud ja disainitud toidukaubad, mis on mõeldud sõjaväelastele metsas tarbimiseks. Näiteks peedisupp fetajuustuga.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab suurejooneline MustonenFest Tel Aviv 2017

ETV toob täna ekraanile rikkaliku saate muusikafestivalist MustonenFest Tel Aviv 2017.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.