Sten Heinoja: klaverimäng on minu sisemine vajadus ({{commentsTotal}})

Eile õhtul selgus saatesarja "Klassikatähed" järjekordne võitja ja täna hommikul oli "Terevisioonil" külas Klassikatäht 2016 Sten Heinoja.

"Kui ma sinna klaveri taha istun, siis ma ikkagi tunnen, et see on see õige. See on mingisugune minu enda sisemine vajadus või tunne, et ma tahan teha midagi täpselt nii hästi nagu ma arvan, et ma tahan teha ja see minu püüdlemisvajadus selle poole. Ühesõnaga see on mingisugune missioonitunne," rääkis Heinoja, kes alustas klaverimängu juba 4-aastaselt.

Võitu ta ise väga ei oodanud ja leiab, et väga raske on ka kõiki neid pille omavahel võrrelda, sest iga pill on eriline.

"Eks ta kindlasti annab sellist kuulsust ja ta viib võib-olla selle klassikalise muusika pisut rohkem massidesse. Ja ma arvan, et see on väga suur asi, mis see saade annab nii meile kui kõigile," lisas ta.

Toimetaja: Madis LaurInimesed
Ülle Rästa: laps on Stigi palju muutnud

Veidi üle poole aasta tütar Lumiga isarõõme nautinud Stig Rästa on ema sõnul väga palju muutunud

elu
Vabaõhumuuseumis saab äpi abil osa pulmaseiklusest

Eesti Vabaõhumuuseum sai täna 60-aastaseks. Sel puhul valmis neil uus ja uhke mobiiliäpp nimega NUMU, millega muuseumis seiklusmänge mängida. Reporter Muttika käis seda testimas.

Tele/raadio
Möödunud nädalal köitis televaatajaid enim kodumaine seebiseriaal

Läinud nädala vaadatuimaks saateks tõusis Kantar Emori andmetel taas Kanal 2 seebiseriaal "Pilvede all" 180 000 jälgijaga. ETV "Pealtnägija" oli teisel kohal (157 000).