Galerii: Timmu ja "Lastetuba" said päris oma raamatu ({{commentsTotal}})

Vaata galeriid
19 pilti
Autor: Rene Suurkaev / ERR

ETV2 lastesaatel "Lastetuba" on nüüd päris oma raamat, kus Timmu jagab oma postkasti potsatanud laste jutte, joonistusi, luuletusi ja fotosid.

Lisaks saab raamatust rohkem teada "Lastetoa" tegelaste kohta ja leiab põnevaid lehekülgi ise täitmiseks. Uudistamist jagub rohkelt nii väiksele kui ka suurele.

"Lastetoa postkast" on praegu müügil ERRi valvelauas Faehlmanni tänav 12, veebipoes pood.err.ee ning peagi ka suuremates raamatupoodides.

Raamatu kujundas Anni Varm ja toimetas Alice Aasmäe-Kahar.

Toimetaja: Kerttu KaldojaTerasmikrofoni pälvis Juss Haasma

Juba neljandat aastat jagab "Ringvaate" toimetus rahvusvahelise teatripäeva eel välja Terasmikrofoni preemia, mille pälvib nende saates põnevamaid intervjuusid andnud näitleja või lavastaja. Sel korral sai auhinna endale Juss Haasma.

Eesti passi saanud Ruslan Trochynskyi: ootasin sinist, aga on punane

Värskelt Eesti kodakondsuse saanud Ruslan Trochynskyi rääkis, kuidas on möödunud kaks kuud Eesti passiga.

Inimesed
Kohus saatis räppar Beebilõusta pooleks aastaks vangi

Harju maakohus mõistis Beebilõustana tuntud räppari Andrus Elbingu neljapäeval süüdi röövis ning karistas teda osaliselt reaalse vangistusega.

elu
Jõgeva padjalahingul loodetakse taas Guinnessi rekordit püstitada

Homme peetakse Jõgeval teist korda maha maailma suurim padjalahing.

Tele/raadio
"Plekktrumm" juhatab sisse Tartu ülikooli rektori valimise

27. märtsil on "Plekktrummis" külas Tartu ülikooli üliõpilaskonna esimees Reelika Alunurm, kellega räägitakse õppimise rollist tänapäeva üliõpilastele.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.