Galerii: Timmu ja "Lastetuba" said päris oma raamatu ({{commentsTotal}})

ETV2 lastesaatel "Lastetuba" on nüüd päris oma raamat, kus Timmu jagab oma postkasti potsatanud laste jutte, joonistusi, luuletusi ja fotosid.

Lisaks saab raamatust rohkem teada "Lastetoa" tegelaste kohta ja leiab põnevaid lehekülgi ise täitmiseks. Uudistamist jagub rohkelt nii väiksele kui ka suurele.

"Lastetoa postkast" on praegu müügil ERRi valvelauas Faehlmanni tänav 12, veebipoes pood.err.ee ning peagi ka suuremates raamatupoodides.

Raamatu kujundas Anni Varm ja toimetas Alice Aasmäe-Kahar.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".