Vähiravifond "Kingitud elu" käivitas presidendi vastuvõtu kleitide oksjoni ({{commentsTotal}})

Presidendi vastuvõtu kleidid tekitavad igal aastal palju elevust ja kõneainet, kuid nüüd on soovijatel võimalus mõni neist kostüümidest endale oksjoni korras soetada, sest vähiravifond "Kingitud elu" on alustanud heategevusliku disainerkleitide ja aksessuaaride oksjoniga.

Täna ripub Kadri Simsoni 2015. aasta presidendi vastuvõtu kleit ateljees stange peal ning ootab uut omanikku. Vähiravifond "Kingitud elu" on praeguseks kokku kogunud üle 15 kleidi, lisaks erinevaid aksessuaare ning järgemööda pannakse neid osta.ee keskkonnas oksjonile, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Vastuvõtul osalenud naised, kelle poole fond pöördus, olid kohe meeleldi nõus oma kleidi või aksessuaarid annetama.

"Mitte daamid ei pea kleite vahetama, vaid kleidid vahetavad daame ja lähevad korduvkasutusse. Kõige selle juures saab vähihaigetele elupäevi kinkida. See on täiesti geniaalne," rääkis vähiravifondi "Kingitud elu" juhataja Toivu Tänavsuu.

Iga kleit on pakkumisel kümme päeva. Oksjonipakkumisi on võimalik vaadata "Kingitud elu" fondi kodulehelt.

Haigekassa toetuseta jäävate vähihaigete toetamisele pühendunud fondile on tänavu tehtud rekordarv abitaotlusi. 25 inimese hädavajalikku ravisse on fond sel aastal panustanud üle 300 000 euro eraannetajatelt laekunud raha.

Toimetaja: Merili NaelInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Valgus kõnnib KadriorusValgus kõnnib Kadriorus
Kadrioru park pakub suvel giidiekskursioone ja muusikat

Homme, 29. juunil toimub selle suve esimene jalutuskäik Kadrioru pargis koos giidiga, mis jätkub sariüritusena kuni hooaja lõpuni.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.