Vähiravifond "Kingitud elu" käivitas presidendi vastuvõtu kleitide oksjoni ({{commentsTotal}})

Presidendi vastuvõtu kleidid tekitavad igal aastal palju elevust ja kõneainet, kuid nüüd on soovijatel võimalus mõni neist kostüümidest endale oksjoni korras soetada, sest vähiravifond "Kingitud elu" on alustanud heategevusliku disainerkleitide ja aksessuaaride oksjoniga.

Täna ripub Kadri Simsoni 2015. aasta presidendi vastuvõtu kleit ateljees stange peal ning ootab uut omanikku. Vähiravifond "Kingitud elu" on praeguseks kokku kogunud üle 15 kleidi, lisaks erinevaid aksessuaare ning järgemööda pannakse neid osta.ee keskkonnas oksjonile, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Vastuvõtul osalenud naised, kelle poole fond pöördus, olid kohe meeleldi nõus oma kleidi või aksessuaarid annetama.

"Mitte daamid ei pea kleite vahetama, vaid kleidid vahetavad daame ja lähevad korduvkasutusse. Kõige selle juures saab vähihaigetele elupäevi kinkida. See on täiesti geniaalne," rääkis vähiravifondi "Kingitud elu" juhataja Toivu Tänavsuu.

Iga kleit on pakkumisel kümme päeva. Oksjonipakkumisi on võimalik vaadata "Kingitud elu" fondi kodulehelt.

Haigekassa toetuseta jäävate vähihaigete toetamisele pühendunud fondile on tänavu tehtud rekordarv abitaotlusi. 25 inimese hädavajalikku ravisse on fond sel aastal panustanud üle 300 000 euro eraannetajatelt laekunud raha.

Toimetaja: Merili Nael"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.