Telemaja katuse vallutasid tsirkuseartistid ({{commentsTotal}})

Homme tähistatakse tsirkusepäeva ning sel puhul olid "Terevisiooni" ilmastuudio telemaja katusel vallutanud osavad tsirkuseartistid.

Juba terve kuu on väldanud tsirkusefestival, mis kulmineerub homme tsirkusepäevaga. Enamik programmist on koondunud Tartusse, kus on tegemist kogu perele terveks päevaks.

Tsirkusekeskuse juhatuse esimees Anu Tähemaa sõnul on terve kuu jooksul olnud tsirkuseprogramm väga lai ning soovitas kindlasti neil, kes laupäeval Tartusse ei jõua, seada sammud pühapäeva õhtupoolikul hoopis KUMUsse, kus samuti tegemist jätkub.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".