Kuueaastase Loore koomiksid Kalligaatorist vallutavad internetti ({{commentsTotal}})

Facebookis kogub populaarsust kuueaastase Loore koomiks, mille peategelaseks on kollane Kalligaator.

"Ükskord me tegime sellise loo, et Toomas ütles, et tal pea valutab ja Kalligaator küsis, kas sa tahad kommi. Tegelikult oli Toomasel kirves peas," kirjeldas Loore, mida võib tema koomiksitest oodata, vahendas ETV saade "Ringvaade".

Kalligaatori lood said alguse aga naljakast apsakast, kui juttu tehti alligaatorist, aga Loore kuulis, et tegemist on Kalligaatoriga. "Ta on selline loom, kellele meeldib teisi kallistada. Ta on nagu alligaator, aga lihtsalt kollast värvi," selgitas tüdruk, milline on tema koomiksite peakangelane.

Loore teeb uusi koomikseid alati kui isu tuleb. "Ma arvan, et kui juba selline Kalligaator on, siis sellega seoses tulevad lood sellest, mida ta on näinud või kunagi teinud," rääkis Loore vend Madis Sikk.

Lugudes saab lisaks Kalligaatorile lugeda veel kassist, klounist, arstist, Toomasest ja Kalligaatori emast. "Kindlasti kõik lapsed teevad ägedaid pilte ja need on ägedamad ja naljakamad kui täiskasvanute omad," arvas Loore ema, kes arvab, et Loore jutustustest võiks kunagi sündida ka multifilm "Kalligaatori seiklused".

Kalligaatori lood ja Facebooki lehe leiad SIIT.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Valgus kõnnib KadriorusValgus kõnnib Kadriorus
Kadrioru park pakub suvel giidiekskursioone ja muusikat

Homme, 29. juunil toimub selle suve esimene jalutuskäik Kadrioru pargis koos giidiga, mis jätkub sariüritusena kuni hooaja lõpuni.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.