Kuueaastase Loore koomiksid Kalligaatorist vallutavad internetti ({{commentsTotal}})

Facebookis kogub populaarsust kuueaastase Loore koomiks, mille peategelaseks on kollane Kalligaator.

"Ükskord me tegime sellise loo, et Toomas ütles, et tal pea valutab ja Kalligaator küsis, kas sa tahad kommi. Tegelikult oli Toomasel kirves peas," kirjeldas Loore, mida võib tema koomiksitest oodata, vahendas ETV saade "Ringvaade".

Kalligaatori lood said alguse aga naljakast apsakast, kui juttu tehti alligaatorist, aga Loore kuulis, et tegemist on Kalligaatoriga. "Ta on selline loom, kellele meeldib teisi kallistada. Ta on nagu alligaator, aga lihtsalt kollast värvi," selgitas tüdruk, milline on tema koomiksite peakangelane.

Loore teeb uusi koomikseid alati kui isu tuleb. "Ma arvan, et kui juba selline Kalligaator on, siis sellega seoses tulevad lood sellest, mida ta on näinud või kunagi teinud," rääkis Loore vend Madis Sikk.

Lugudes saab lisaks Kalligaatorile lugeda veel kassist, klounist, arstist, Toomasest ja Kalligaatori emast. "Kindlasti kõik lapsed teevad ägedaid pilte ja need on ägedamad ja naljakamad kui täiskasvanute omad," arvas Loore ema, kes arvab, et Loore jutustustest võiks kunagi sündida ka multifilm "Kalligaatori seiklused".

Kalligaatori lood ja Facebooki lehe leiad SIIT.

Toimetaja: Rutt Ernits"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Rahva Raamatus esitletakse pressifotode aastaraamatut

Kolmapäeval, 29 märtsil kell 17.30 toimub Viru keskuse Rahva Raamatu poes Eesti Pressifoto 2017 aastaraamatu esitlus.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.