"Ringvaade" uuris, kuidas toiduaineid kergemini koorida ({{commentsTotal}})

Grete Lõbu ja Marko Reikop proovisid järgi ühe Youtube'i video, kus õpetati kiiremini koorima keedetud muna, küüslauku ning keedetud kartulit. Tulemused ei olnud aga kuigi õnnestunud.

"Ringvaate" stuudios prooviti kolme erineva toiduaine koorimist. Esimeseks õpetuseks oli külma vee ning kokteilisegaja abil keedetud muna koorimine, mis aga kuigi hästi ei õnnestunud. "Kõik kohad on vett täis ning munal on ikka veel koor peal - samas muna on niisamagi kerge koorida," tõdes Marko Reikop.

Absoluutselt ei õnnestunud ka küüslauguküüntelt koore maha saamine pelgalt supipotis raputamise abil. "Tuleb ettevaatlik olla, sest kui minna samasuguse hooga peale nagu mina, siis on lisaks koorimata küüslauguküüntele ka põrand sodi täis," ütles Reikop.

Mitmete nippide abil oleks pidanud kergemini õnnestuma ka keedetud kartuli koorimine, kuid seegi kujunes vaid üheks räpaseks ebaõnnestumiseks. "Internet on täis igasugu pahna, mida ei tasu uskuda," kinnitasid saatejuhid ühest suust.

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Laulu- ja tantsupeolisi majutatakse 44 koolimajas

Laulu- ja tantsupeole saabunud lapsed ja noored ööbivad traditsiooniliselt Tallinna koolimajades. Enam kui 19 tuhat noort mahutatakse ära 44 Tallinna ja Harjumaa kooli.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.