Noored klassikatähed popmuusika-alaste teadmistega ei hiilga ({{commentsTotal}})

Eilses "Klassikatähtede" saates pidid noored muusikud näitama oma teadmisi popmuusika alal.

Interpreedid pidid vastama küsimustele Super Hot Cosmos Blues Bandi, Jalmar Vabarna, Elephants From Neptune'i, Karl-Erik Taukari ja paljude tuntud Eesti artistide kohta.

"Ma ei tea, kes on Taukar, esimest korda kuulen," tunnistas Kristiina Rokashevich ausalt.

Popmuusika-alased teadmised olid kõige tugevamad Jakob Peäskel, kes vastas õigesti kaheksale küsimusele. Silvia Ilves teadis vastust neljale küsimusele ja kõige vähem teadis Eesti popmuusika kohta Kristiina Rokashevich, kes vastas õigesti vaid ühele küsimusele.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.
Noorte laulu- ja tantsupidu kajastatakse kõigis ERRi kanalites

Juuli algus toob ETV ekraanile XII noorte laulu- ja tantsupeo "Mina jään" ülekanded. 26. kuni 30. juunil on eetris traditsioonilised peo ettevalmistust näitavad 10-minutilised eelsaated "PEOLE!", mida juhivad Margus Saar, Anna Gavronski, Piret Järvis, Taavi Eilat ja väike Kase Kai Kihnust.