Go Away Bird tegi tunni ajaga enda versiooni loost "Lõbus jalutuskäik tivolis" ({{commentsTotal}})

"Eesti Laulu" finaali pääsenud Go Away Bird käis külas "Hommik Anuga" saates, et teha vaid tunni ajaga valmis üks lugu ning rääkida veidi sellest, kuidas niivõrd rahvusvaheline bänd üldse toimib.

Go Away Birdi lauljanna Hanna Parman tõi saates "Hommik Anuga" välja, et laul "Sally" on mõjutanud tema elu ka väga praktilisest vaatenurgast. "Mul on väga tihti olnud olukord, et lõpetan enda taksosõidu kodus, prooviruumis või tööl ja taksojuht tänab mind selle loo eest ning ei küsigi raha," ütles Parman ja lisas, et sellise asja peale on ta rõõmus, kuna ta on pisike ja väike tüdruk, kes sõidab küllaltki tihti taksoga.

Saatejuht Anu Välba andis bändile Go Away Bird aga keerulise ülesande, paludes tunni ajaga viisistada ühed etteantud laulusõnad. Bändi kitarrist Stanislav Bulganin tõi välja, et kuigi laulusõnad ei olnud neile tuttavad, siis arvas ta ikkagi, et sinna võiks sobida mingi valsimeloodia. Seda suurem oli bändi jaoks üllatus, kui selgus, et tegu on hoopiski estraadiga - looks on Kustas Kikerpuu kirjutatud ja Heidy Tamme esitatud "Lõbus jalutuskäik tivolis".

Vaata nende versiooni loost "Lõbus jalutuskäik tivolis":

Hanna Parman kinnitas, et pärast "Eesti laulu" on neil küll esinemiskutseid palju, kuid nad on otsustanud, et kogu rõhk on praegu ikkagi sellel, et anda välja esimene album. "Me üritama selle lihvida nii perfektseks kui me suudame, et siis sügisel välja anda." Samuti ütles Parman, et nad ei soovida anda ka suvalisi kontserte lihtsalt esinemise pärast, vaid see peaks omama mingit suuremat väärtust.

Lisaks tõdesid nad ühest suust, et kuna nende bändis on eestlane, venelane ja ameeriklane, siis toimuvadki proovid igas keeles. "Alguses oli nii, et kuna Dirk oskab ka veidi vene keelt ja kui poisid tahtsid mind taga rääkida, siis pidid nad vene keelt kasutama ja ma ei saanud midagi aru - praegu hakkan juba veidi mõistma," ütles Hanna Parman.

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".