"Ajujahi" saatejuht Kristo Elias lubab: saate lõpus on kõik šokis ({{commentsTotal}})

Täna alustab ETV ekraanil "Ajujahi" uus hooaeg, mille saatejuht Kristo Elias lubab suuri üllatusi.

"Ajujahti" esitati algselt 300 ideed, millest sai sada, tänases saates valitakse sajast ideest aga 30 parimat. "Iga saade on ootamatu nii võistkondadele kui ka televaatajatele," rääkis Elias "Vikerhommikus".

Tänaseks on mõned saated juba salvestatud ning Elias paljastas, et isegi saatemeeskond ei oska oodata, milline on iga episoodi tulemus. "Saate lõpuks on kõik šokis, tuleb väga põnev saade," lubas Elias.

Uuel hooajal saab näha hullumeelseid ideid nagu näiteks veljegrill, spreiprinter või revolutsiooniline kangasuga. "Saates peab sellest ideest kasvama teenus või toode, see on hästi põnev, kuidas sellest saab päris asi, mis reaalselt raha sisse toob," ütles Elias.

Elias, kes on ka ise väikeettevõtja, ütles, et peab olema julgust, et oma ideedega lagedale tulla, kuid ka teostusega peab järele jõudma. "Ettevõtte loomine on tänapäeval väga lihtne, internetis kaks klõpsu, allkiri ja ongi valmis. Aga kui seal hakkavad maksud liikuma, siis sa pead ikka natuke uurima ja oleks tark omada normaalset raamatupidajat," tõdes ta.

Elias lisas, et on ise oma elustiili ettevõttega veel väga-väga alguses. "Mul on oma disainerist abikaasaga koos firma tehtud ja me teeme helkurprosse Helk, mis on tänaval väga edukad. Turistid ostavad, me müüme neid disainipoodides, aga see on ikka väike ettevõtmine võrreldes sellega, mis ideed on "Ajujahi" saates. Inimesed kes lubavad muuta maailma ja lahendada erinevaid probleeme. Sealt peaksid läbi käima varsti suured-suured rahad, mina olen pisikene alustav ettevõtja," lausus ta.

"Ajujahi" saateid on tänavusel hooajal kokku kaheksa, suur finaal toimub 26. mail, mil jagatakse ära 60 000 eurone auhind.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Laulu- ja tantsupeolisi majutatakse 44 koolimajas

Laulu- ja tantsupeole saabunud lapsed ja noored ööbivad traditsiooniliselt Tallinna koolimajades. Enam kui 19 tuhat noort mahutatakse ära 44 Tallinna ja Harjumaa kooli.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.