Aasta figuurisõbrad paljastasid, mis nende kaalu alla viis ({{commentsTotal}})

Aasta figuurisõbra tiitlid on jagatud ning 24 kilogrammi kaotanud Inga Kuusik ja 30 kilogrammi kaotanud Nele Rattameister jagasid nippe, kuidas kaal kontrolli alla saada.

"Tuleb toitumisega tegeleda, välja mõelda, mida sa tahad, ja tegelema hakata," rääkis pagarina töötav Kuusik, kuidas tema kaalujälgimisega pihta hakkas, vahendas ETV saade "Ringvaade".

Iirimaal elav Nele Rattameister tõdes, et temal hakkas kaal kogunema 30. eluaastates. "Tuli juurde, aga väga hästi ei tahtnud ära minna," rääkis Rattameister.

Naine hakkas seejärel mõtlema, mis on tegelikult tervislik toitumine, sest iga naine tahab olla tervem ja näha parem välja. "Kõige olulisem on see, et mõtlemist tuleb muuta ja osata teistmoodi näha," rääkis Rattameister, mis on kaalulangetamise võti.

Mõlemad naised lisasid, et toidule nad piiranguid ei sea, pigem kogustele.

Kaalu plaanivad naised jälgida edaspidigi. "Tuleb jääda figuurisõprade rajale ja hoida kainet mõistust," ütles Rattameister.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.