Aasta figuurisõbrad paljastasid, mis nende kaalu alla viis ({{commentsTotal}})

Aasta figuurisõbra tiitlid on jagatud ning 24 kilogrammi kaotanud Inga Kuusik ja 30 kilogrammi kaotanud Nele Rattameister jagasid nippe, kuidas kaal kontrolli alla saada.

"Tuleb toitumisega tegeleda, välja mõelda, mida sa tahad, ja tegelema hakata," rääkis pagarina töötav Kuusik, kuidas tema kaalujälgimisega pihta hakkas, vahendas ETV saade "Ringvaade".

Iirimaal elav Nele Rattameister tõdes, et temal hakkas kaal kogunema 30. eluaastates. "Tuli juurde, aga väga hästi ei tahtnud ära minna," rääkis Rattameister.

Naine hakkas seejärel mõtlema, mis on tegelikult tervislik toitumine, sest iga naine tahab olla tervem ja näha parem välja. "Kõige olulisem on see, et mõtlemist tuleb muuta ja osata teistmoodi näha," rääkis Rattameister, mis on kaalulangetamise võti.

Mõlemad naised lisasid, et toidule nad piiranguid ei sea, pigem kogustele.

Kaalu plaanivad naised jälgida edaspidigi. "Tuleb jääda figuurisõprade rajale ja hoida kainet mõistust," ütles Rattameister.

Toimetaja: Rutt ErnitsTerasmikrofoni pälvis Juss Haasma

Juba neljandat aastat jagab "Ringvaate" toimetus rahvusvahelise teatripäeva eel välja Terasmikrofoni preemia, mille pälvib nende saates põnevamaid intervjuusid andnud näitleja või lavastaja. Sel korral sai auhinna endale Juss Haasma.

Eesti passi saanud Ruslan Trochynskyi: ootasin sinist, aga on punane

Värskelt Eesti kodakondsuse saanud Ruslan Trochynskyi rääkis, kuidas on möödunud kaks kuud Eesti passiga.

Inimesed
Kohus saatis räppar Beebilõusta pooleks aastaks vangi

Harju maakohus mõistis Beebilõustana tuntud räppari Andrus Elbingu neljapäeval süüdi röövis ning karistas teda osaliselt reaalse vangistusega.

elu
Jõgeva padjalahingul loodetakse taas Guinnessi rekordit püstitada

Homme peetakse Jõgeval teist korda maha maailma suurim padjalahing.

Tele/raadio
"Plekktrumm" juhatab sisse Tartu ülikooli rektori valimise

27. märtsil on "Plekktrummis" külas Tartu ülikooli üliõpilaskonna esimees Reelika Alunurm, kellega räägitakse õppimise rollist tänapäeva üliõpilastele.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.