Maiken Mariah Carey kontserdist: tegelikult oli ta heas vormis ({{commentsTotal}})

Mariah Carey kauaaegne fänn Kadri Koppel ehk Maiken kohtus eile Tallinnas kontserdi andnud iidoliga.

Maiken tunnistas, et armus juba noorena Carey hääleulatusse ja proovis isegi lauljatari moodi olla, vahendas ETV saade "Ringvaade". "Mina olin just astunud Otsa kooli muusikat õppima ja järsku kuulsin sellist lauljat. Mina, kes olin üles kasvanud ainult Eesti muusika peal," rääkis Maiken, kuidas tema enda jaoks Carey avastas.

47-aastasel Careyl on üliharuldane viieoktaviline hääleulatus ning Maikeni sõnul võib julgelt öelda, et tegemist on imelapsega.

Maiken jõudis ka superstaari eilsele show'le ja tunnistas, et pole varem käinud kontserdil, kus tal artisti laulud nii selged on. "See muusika, see äratundmisrõõm oli hästi tore. Ma kartsin, et ta ei ole, aga tegelikult oli ta heas vormis," kiitis Maiken.

Maiken lisas, et vokaalsed võimed on Mariah küll veidi muutunud, kuid eripärased kõrged ja madalad registrid olid tal endiselt olemas.

Eesti laulja ja lauluõpetaja tõdes, et oli eilsel ülesastumisel number üks fänn, kes turvamehed oma liigse kaasaelamisega lausa marru ajas. Kontserdi lõpus õnnestus Maikenil Mariahit ka päriselt näha. "Ma ütlesin talle, et ta on super-mega-lahe," kirjeldas Maiken põgusat kohtumist maailmastaariga.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.