Maiken Mariah Carey kontserdist: tegelikult oli ta heas vormis ({{commentsTotal}})

Mariah Carey kauaaegne fänn Kadri Koppel ehk Maiken kohtus eile Tallinnas kontserdi andnud iidoliga.

Maiken tunnistas, et armus juba noorena Carey hääleulatusse ja proovis isegi lauljatari moodi olla, vahendas ETV saade "Ringvaade". "Mina olin just astunud Otsa kooli muusikat õppima ja järsku kuulsin sellist lauljat. Mina, kes olin üles kasvanud ainult Eesti muusika peal," rääkis Maiken, kuidas tema enda jaoks Carey avastas.

47-aastasel Careyl on üliharuldane viieoktaviline hääleulatus ning Maikeni sõnul võib julgelt öelda, et tegemist on imelapsega.

Maiken jõudis ka superstaari eilsele show'le ja tunnistas, et pole varem käinud kontserdil, kus tal artisti laulud nii selged on. "See muusika, see äratundmisrõõm oli hästi tore. Ma kartsin, et ta ei ole, aga tegelikult oli ta heas vormis," kiitis Maiken.

Maiken lisas, et vokaalsed võimed on Mariah küll veidi muutunud, kuid eripärased kõrged ja madalad registrid olid tal endiselt olemas.

Eesti laulja ja lauluõpetaja tõdes, et oli eilsel ülesastumisel number üks fänn, kes turvamehed oma liigse kaasaelamisega lausa marru ajas. Kontserdi lõpus õnnestus Maikenil Mariahit ka päriselt näha. "Ma ütlesin talle, et ta on super-mega-lahe," kirjeldas Maiken põgusat kohtumist maailmastaariga.

Toimetaja: Rutt Ernits"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.