Kasela: "Ajujaht" on komöödiasugemetega tõsieluline draamasari ({{commentsTotal}})

Täna õhtul kell 20.30 alustab ETV ekraanil äriideede konkursi "Ajujaht" üheksas saatehooaeg.

"See on selline komöödiasugemetega tõsieluline draamasari tõeliste Eesti inimestega. Vahet ei ole, kas sa oled itimees või metsamees, et sinu jaoks on ETV ekraanid avatud. Mulle meeldib kõige rohkem selle saate formaadi juures see, et see ei ole tavapärane tarkvarale või maailmapanganduse muutmise suunale. Inimeste fantaasia on tõesti täiesti piiramatu. Mulle tundub see Eesti üks huvitavamaid saateid kindlasti, kus reaalsed inimesed teevad täiesti ennekuulmatuid asju," leiab žürii liige Indrek Kasela.

"Tegemist on reaalsete inimeste ja reaalse eluga. See ei ole selline stsenaariumijärgne komöödiasaade, kus inimesed proovivad igasuguste ekstravagantsustega tähelepanu saavutada."

Ta on veendunud, et vähemalt kolm-neli selle aasta osalejatest jätkavad oma ettevõtjateed.

Täna õhtul astub žürii ette 100 parimat idufirmat ning ideid on väga erinevatelt eluvaldkondadelt. Järgmisesse vooru pääseb edasi 30 võistkonda.

Konkursi võitja kuulutatakse välja "Ajujahi" finaalsaates ETV otse-eetris 2016. aasta mais.

 

Toimetaja: Madis Laur"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.