Kasela: "Ajujaht" on komöödiasugemetega tõsieluline draamasari ({{commentsTotal}})

Täna õhtul kell 20.30 alustab ETV ekraanil äriideede konkursi "Ajujaht" üheksas saatehooaeg.

"See on selline komöödiasugemetega tõsieluline draamasari tõeliste Eesti inimestega. Vahet ei ole, kas sa oled itimees või metsamees, et sinu jaoks on ETV ekraanid avatud. Mulle meeldib kõige rohkem selle saate formaadi juures see, et see ei ole tavapärane tarkvarale või maailmapanganduse muutmise suunale. Inimeste fantaasia on tõesti täiesti piiramatu. Mulle tundub see Eesti üks huvitavamaid saateid kindlasti, kus reaalsed inimesed teevad täiesti ennekuulmatuid asju," leiab žürii liige Indrek Kasela.

"Tegemist on reaalsete inimeste ja reaalse eluga. See ei ole selline stsenaariumijärgne komöödiasaade, kus inimesed proovivad igasuguste ekstravagantsustega tähelepanu saavutada."

Ta on veendunud, et vähemalt kolm-neli selle aasta osalejatest jätkavad oma ettevõtjateed.

Täna õhtul astub žürii ette 100 parimat idufirmat ning ideid on väga erinevatelt eluvaldkondadelt. Järgmisesse vooru pääseb edasi 30 võistkonda.

Konkursi võitja kuulutatakse välja "Ajujahi" finaalsaates ETV otse-eetris 2016. aasta mais.

 

Toimetaja: Madis LaurInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Valgus kõnnib KadriorusValgus kõnnib Kadriorus
Kadrioru park pakub suvel giidiekskursioone ja muusikat

Homme, 29. juunil toimub selle suve esimene jalutuskäik Kadrioru pargis koos giidiga, mis jätkub sariüritusena kuni hooaja lõpuni.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.