GAGi direktor: talisuplus on õhinapõhine ({{commentsTotal}})

Gustav Adolfi Gümnaasiumis käivad õpilased kehalise tunnis talisuplust tegemas. "Ringvaade" saatis Hannes Hermaküla vaatama, mis nad sellisest tervislikust üritusest ise arvavad.

"Esimesed tunnid tegime poolprofessionaalsete taliujujate pilgu ja juhendamise all. Õpetajad said kogemuse ja nüüd viime seda iseseisvalt läbi. See peab olema vabatahtlik, õhinapõhine. Initsiatiiv tuleb laste endi poolt. Kui klass on täies valmisolekus, siis on mitu nädalat etteteatamine, vanemate poolt loa küsimine," selgitas Gustav Adolfi Gümnaasiumi direktor.

"Oleme käinud ka tugevate miinuskraadidega, tänane 6. aprill on juba küsitava väärtusega taliujumine, ei anna mõõtu välja," lisas ta.

Lisaks õpilastele käivad taliujumas ka lapsevanemad. "Kui koolis talisupluste sari peale hakkas, siis tekkis huvi, et direktorit võib usaldada, aga peaks ikka ise ka järgi proovima. Esimese korra lastevanematest tulid peaaegu pooled uuesti, nii et midagi peab selles olema," kommenteeris üks lastevanematest.

Toimetaja: Jaanika Valk"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.