GAGi direktor: talisuplus on õhinapõhine ({{commentsTotal}})

Gustav Adolfi Gümnaasiumis käivad õpilased kehalise tunnis talisuplust tegemas. "Ringvaade" saatis Hannes Hermaküla vaatama, mis nad sellisest tervislikust üritusest ise arvavad.

"Esimesed tunnid tegime poolprofessionaalsete taliujujate pilgu ja juhendamise all. Õpetajad said kogemuse ja nüüd viime seda iseseisvalt läbi. See peab olema vabatahtlik, õhinapõhine. Initsiatiiv tuleb laste endi poolt. Kui klass on täies valmisolekus, siis on mitu nädalat etteteatamine, vanemate poolt loa küsimine," selgitas Gustav Adolfi Gümnaasiumi direktor.

"Oleme käinud ka tugevate miinuskraadidega, tänane 6. aprill on juba küsitava väärtusega taliujumine, ei anna mõõtu välja," lisas ta.

Lisaks õpilastele käivad taliujumas ka lapsevanemad. "Kui koolis talisupluste sari peale hakkas, siis tekkis huvi, et direktorit võib usaldada, aga peaks ikka ise ka järgi proovima. Esimese korra lastevanematest tulid peaaegu pooled uuesti, nii et midagi peab selles olema," kommenteeris üks lastevanematest.

Toimetaja: Jaanika ValkInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.