Kristo Elias: ärimaailm on samasugune džungel nagu mets ({{commentsTotal}})

Telesaade "Ajujaht" alustab uut hooaega, mille saatejuhtiks on seekord Kristo Elias.

"Alguses olin päris hirmunud, et kuidas ma sealt metsast karmide ärimeeste vahele tulen, aga tuleb tunnistada, et ärimaailm on samasugune džungel," ütles Kristo Elias "Ringvaatele".

Tegelikult Elias ärimaailmast nii kaugel polegi, nimelt on tal ka oma äri ning soovitab seda teistelegi. "Ajujahi saade on mingis mõttes võistlejatele, aga tegelikult on saade ka igaühele, et nad saaksid oma äri tegemiseks innustust."

Uue saatejuhi sõnul on ideede nimekirjas seekord väga palju äppe. "Õnneks on seal hästi palju ka päris asju, füüsilisi tooteid. Seal on ka õpilasfirmasid."

"On ka suuremaid ettevõtmisi, kus tahetakse oma valdkonna probleemi muuta. Näiteks käisime TTÜ-s, kus ehitati iseliikuvat ratastooli. Tegelikult iseliikuvaid ratastoole on ju erinevaid, suuri kohmakaid, aga selliseid, mida on kerge kaasa võtta, kokku pakkida, seda odava hinnaga pole. Targad insenerid lahendavad praegu seda probleemi. Seda saab panna ka mobiiltelefoniga liikuma," tutvustas Elias ühte olulist ideed.

"Ajujaht" on Eesti suurim äriideede konkurss, millest esimesed 100 asuvad võistlustulle. Esimene saade on ETV eetris homme kell 20.30.

Toimetaja: Jaanika ValkInimesed
Ülle Rästa: laps on Stigi palju muutnud

Veidi üle poole aasta tütar Lumiga isarõõme nautinud Stig Rästa on ema sõnul väga palju muutunud

elu
Vabaõhumuuseumis saab äpi abil osa pulmaseiklusest

Eesti Vabaõhumuuseum sai täna 60-aastaseks. Sel puhul valmis neil uus ja uhke mobiiliäpp nimega NUMU, millega muuseumis seiklusmänge mängida. Reporter Muttika käis seda testimas.

Tele/raadio
Möödunud nädalal köitis televaatajaid enim kodumaine seebiseriaal

Läinud nädala vaadatuimaks saateks tõusis Kantar Emori andmetel taas Kanal 2 seebiseriaal "Pilvede all" 180 000 jälgijaga. ETV "Pealtnägija" oli teisel kohal (157 000).