Kerli Dello: tunnen, et kaitsevägi on minu koht ({{commentsTotal}})

Homme algab sinilillekampaania. Terve kuu jooksul toimub palju erinevaid üritusi veteranide auks, nende osalusel ja nende toetuseks.

Sinilillejooks toimub 17. aprillil Tartus ja 16. aprillil Tallinnas, rääkis Kerli Dello "Ringvaatele".

"Austame veterane, kes on käinud või on hetkel missioonidel. See on austusavaldus veteranidele, müüme sinililli, neid on üle Eesti igal pool saada. Inimene, kes selle ostab toetab vigastatud võitlejate ühingut, kes saavad sealt õppimiseks raha. Aastate jooksul on kogutud ka ravivahendeid."

Endise ETV uudisteankuri enda sõnul tal telest eemal olla kahju pole. "Kaitseväes on räägitud, et küll Dello telesse tagasi läheb, et ega ta siia ei jää, aga tegelikkuses tunnen, et see on minu koht. Mulle meeldib see, mis teen ja see on paljuski seotud televisiooniga," ütles Dello. "Näiteks 23. aprillil on tulemas veteranirock, millest teeme teleülekande."

Sõdurina ta end ei tunne. Kerli Dello ülesandeks on näiteks meediasõdurite väljaõpe. Pingelistes olukordades, kuhu tsiviilisikuid sisse ei lasta, on vaja sõdureid, kes oskaksid vajadusel teha nii reporterite, monteerijate kui fotograafide tööd.

Kaitseväes hoiab Dellot tunnustus. "Olin meedias täpselt 21 aastat ja mitu diplomit või täienduskoolituse paberit mul kodus seinal on? Null. Kaitseväes tunnustatakse inimesi. Kui sulle on öeldud, et see oli hea, mis sa tegid, projekt õnnestus, siis teen järgmisel aastal jälle hea meelega."

Toimetaja: Jaanika ValkInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".