Kontserdisoovitused selleks nädalaks ({{commentsTotal}})

Laura Kõrvits

Mariah Carey 6. aprillil Saku Suurhallis

"Üks enimmüüdud artiste maailmas. Minu arust on ta selline diiva, keda võib võrrelda võib-olla ainult Venemaalt Alla Pugatšovaga. Alati roosid ja lilled ja tohutu sädelus ning see salapära ümber tema vanuse. Tema täpne vanus pole teada ja ta pole seda ise kunagi välja öelnud. Staar sõna otseses mõttes."

Kosmikud 7. aprillil Järvakandis

"Kosmikute "Pulmad ja matused" albumi ilmumisest on möödunud 10 aastat ja selle tähistamiseks on nad korraldanud sellise minituuri ja homme see algab Järvakandist, Kosmikute kodukandist ja sealt liigub edasi 8. aprillil Tartusse, kus teeb kaasa ka Üllar Jörberg. Mulle väga meeldib, et Kosmikud on Üllar Jörbergiga koostööd teinud ja seda sellises hästi positiivses võtmes. Laupäeval on nad Põlvas ja järgmisel nädalal juba Pärnus ja Tallinnas. Kosmikud liiga tihti kontserte ei anna."

Netsky 8. aprillil Kultuurikatlas

"Esineb DJ ja produtsent Netsky, kes on käinud Eestis ka varem. Aga piletid on välja müüdud."

Ennu Ratas 8. aprillil Von Krahlis

"Legendaarseks saanud pidu, hästi populaarne ja viimasel ajal on nad sinna hakanud kutsuma bände. Seekord võib Ennu Rattal näha Kukerpille."

 

 

Toimetaja: Madis LaurInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".