Eesti muusikud rääkisid meeldejäävamatest bussisõitudest ({{commentsTotal}})

Noblessneris tutvustati Eesti kõige mugavamaid, 400 000 eurot maksvaid uusi busse, mida kutsuti tutvustama ka mitmed Eesti muusikud, kes rääkisid põnevamatest hetkedest seoses bussisõitudega.

Tanja Mihhailova ütles, et viimasel ajal ei ole tal bussisõite ette tulnud, vahendas "Ringvaade". "Kui ma aga tegin Vanemuise etendustes kaasa, siis ma sõitsin päris palju bussiga," tõdes muusik Tanja Mihhailova ja tõi välja, et tema kõigi aegade pikim bussisõit oli Minskisse. "Mul ei olnud raha lennupiletiks ja see üks pikk bussisõit tekitas tunde, et nüüd tuleb ikkagi hakata veel rohkem tööd tegema, et enda auto osta või lennupileteid endale lubada."

Anne Veski sõnas, et ta on väga palju bussiga sõitnud just Tallinn-Peterburi liinil. "Ma tegin seda ajal, kui ei olnud veel võimalik seda vahemaad lennukiga läbida ning nüüdseks on taas see lennuliin kadunud, seega tuleb taaskord bussiga sõita." Samuti ütles Anne Veski, et artist on ikkagi egoist, kes tahab liiklusvahendus puhata, mispärast ronib vähemalt tema alati bussi tagaosasse.

Muusik ja saatejuht Daniel Levi Viinalass kinnitas, et tema on väga tihe bussireisija. "Reaalselt ma sõidan bussiga üpris palju, sest mul on bändiproovid ning perekond Tartus, aga me elame naisega ise Tallinnas," ütles ta ja lisas, et Ameerikas näiteks peetakse bussiga sõitmist imelikuks. "Eestis on see aga täiesti teistmoodi, sest siin on lausa mõnus bussiga reisida."

Jüri Pootsmanni kinnitas, et tema pikim bussisõit oli Hamburgi, kuhu kestis sõit 36 tundi. "Üksi oleks raskem sellist teekonda läbi teha, aga kui sul on sõbrad kaasas, siis ei ole väga vahet ning teekond möödub üsna lõbusalt."

Uued mugavad bussid hakkavad sõitma Tallinn-Tartu liinil ning Hannes Hermaküla kinnitas, et uues lounge osas on piisavalt jalaruumi, et 190cm pikkune ning sajakilone mees saaks seal istuda.

Toimetaja: Kaspar ViilupTerasmikrofoni pälvis Juss Haasma

Juba neljandat aastat jagab "Ringvaate" toimetus rahvusvahelise teatripäeva eel välja Terasmikrofoni preemia, mille pälvib nende saates põnevamaid intervjuusid andnud näitleja või lavastaja. Sel korral sai auhinna endale Juss Haasma.

Eesti passi saanud Ruslan Trochynskyi: ootasin sinist, aga on punane

Värskelt Eesti kodakondsuse saanud Ruslan Trochynskyi rääkis, kuidas on möödunud kaks kuud Eesti passiga.

Inimesed
Kohus saatis räppar Beebilõusta pooleks aastaks vangi

Harju maakohus mõistis Beebilõustana tuntud räppari Andrus Elbingu neljapäeval süüdi röövis ning karistas teda osaliselt reaalse vangistusega.

elu
Jõgeva padjalahingul loodetakse taas Guinnessi rekordit püstitada

Homme peetakse Jõgeval teist korda maha maailma suurim padjalahing.

Tele/raadio
"Plekktrumm" juhatab sisse Tartu ülikooli rektori valimise

27. märtsil on "Plekktrummis" külas Tartu ülikooli üliõpilaskonna esimees Reelika Alunurm, kellega räägitakse õppimise rollist tänapäeva üliõpilastele.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.