Eesti muusikud rääkisid meeldejäävamatest bussisõitudest ({{commentsTotal}})

Noblessneris tutvustati Eesti kõige mugavamaid, 400 000 eurot maksvaid uusi busse, mida kutsuti tutvustama ka mitmed Eesti muusikud, kes rääkisid põnevamatest hetkedest seoses bussisõitudega.

Tanja Mihhailova ütles, et viimasel ajal ei ole tal bussisõite ette tulnud, vahendas "Ringvaade". "Kui ma aga tegin Vanemuise etendustes kaasa, siis ma sõitsin päris palju bussiga," tõdes muusik Tanja Mihhailova ja tõi välja, et tema kõigi aegade pikim bussisõit oli Minskisse. "Mul ei olnud raha lennupiletiks ja see üks pikk bussisõit tekitas tunde, et nüüd tuleb ikkagi hakata veel rohkem tööd tegema, et enda auto osta või lennupileteid endale lubada."

Anne Veski sõnas, et ta on väga palju bussiga sõitnud just Tallinn-Peterburi liinil. "Ma tegin seda ajal, kui ei olnud veel võimalik seda vahemaad lennukiga läbida ning nüüdseks on taas see lennuliin kadunud, seega tuleb taaskord bussiga sõita." Samuti ütles Anne Veski, et artist on ikkagi egoist, kes tahab liiklusvahendus puhata, mispärast ronib vähemalt tema alati bussi tagaosasse.

Muusik ja saatejuht Daniel Levi Viinalass kinnitas, et tema on väga tihe bussireisija. "Reaalselt ma sõidan bussiga üpris palju, sest mul on bändiproovid ning perekond Tartus, aga me elame naisega ise Tallinnas," ütles ta ja lisas, et Ameerikas näiteks peetakse bussiga sõitmist imelikuks. "Eestis on see aga täiesti teistmoodi, sest siin on lausa mõnus bussiga reisida."

Jüri Pootsmanni kinnitas, et tema pikim bussisõit oli Hamburgi, kuhu kestis sõit 36 tundi. "Üksi oleks raskem sellist teekonda läbi teha, aga kui sul on sõbrad kaasas, siis ei ole väga vahet ning teekond möödub üsna lõbusalt."

Uued mugavad bussid hakkavad sõitma Tallinn-Tartu liinil ning Hannes Hermaküla kinnitas, et uues lounge osas on piisavalt jalaruumi, et 190cm pikkune ning sajakilone mees saaks seal istuda.

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.