Urmas Vaino juhatas möödakäijatele teed koerajunni abil ({{commentsTotal}})

Tartus Toomemäel ilutseb skulptuur, mis koputab koeraomanike südametunnistusele, et nad oma lemmikute järelt koristaksid. Saatejuht Urmas Vaino jagas sel teemal toreda episoodi enda elust.

"Koeraomanikuna olen mina hasartne kilekoti kaasaskandja. Elu on näidanud, et samal hetkel, kui sa oled kükakil, et midagi üles noppida, on väga tõenäoline, et hetke pärast tuleb keegi tuttav. See on ilmselge," naeris Vaino ETV saates "Terevisioon".

Tänavu jaanuaris oli Vainol aga veelgi kentsakam olukord. Mehe juurde astusid kaks vene keelt kõnelevat inimest, kes palusid abi KUMU-sse juhatamisel. Vaino sõnul oli muuseum täpselt vaateulatuses, mistõttu võttis ta appi enda käe, et neile õiget asukohta näidata. Humoorikaks tegi olukorra aga see, et samas käes asus kotike koerajunniga.

"Nemad muidugi vaatasid huviga mu kätt kogu aeg ja ma isegi ei mõelnud selle peale. Kui ma olin oma seletuse ära teinud, siis ma sain aru, et see oli piinlik hetk," tõdes Vaino, kes on endale nüüd skeemi välja mõelnud, kuhu kotike junniga panna, kui tuttav vastu kõnnib.

Toimetaja: Rutt Ernits"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.