Urmas Vaino juhatas möödakäijatele teed koerajunni abil ({{commentsTotal}})

Tartus Toomemäel ilutseb skulptuur, mis koputab koeraomanike südametunnistusele, et nad oma lemmikute järelt koristaksid. Saatejuht Urmas Vaino jagas sel teemal toreda episoodi enda elust.

"Koeraomanikuna olen mina hasartne kilekoti kaasaskandja. Elu on näidanud, et samal hetkel, kui sa oled kükakil, et midagi üles noppida, on väga tõenäoline, et hetke pärast tuleb keegi tuttav. See on ilmselge," naeris Vaino ETV saates "Terevisioon".

Tänavu jaanuaris oli Vainol aga veelgi kentsakam olukord. Mehe juurde astusid kaks vene keelt kõnelevat inimest, kes palusid abi KUMU-sse juhatamisel. Vaino sõnul oli muuseum täpselt vaateulatuses, mistõttu võttis ta appi enda käe, et neile õiget asukohta näidata. Humoorikaks tegi olukorra aga see, et samas käes asus kotike koerajunniga.

"Nemad muidugi vaatasid huviga mu kätt kogu aeg ja ma isegi ei mõelnud selle peale. Kui ma olin oma seletuse ära teinud, siis ma sain aru, et see oli piinlik hetk," tõdes Vaino, kes on endale nüüd skeemi välja mõelnud, kuhu kotike junniga panna, kui tuttav vastu kõnnib.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".