Klassikatähed võlusid helisid välja veest ja saest ({{commentsTotal}})

Noored klassikatähed pidid looma Riho Undi animatsioonile "Miriam merehädas" sünkroontaustad.

"Filmiheli koosneb kolmest põhilisest komponendist, mis on muusika, foonid ja sünkroontaustad," selgitas helirežissöör Tiina Andreas ETV saates "Klassikatähed".

Jaan Mesi ja Silvia Ilves tekitasid helisid omaenda häälega ning Sten Heinoja ja Kristiina Rokashevich võlusid helisid välja tarbeesemetest. Veest pidid helisid tekitama Mikk Langeproon ja Jakob Peäske.

"See oli kõige raskem nendest kolmest ülesandest, sest veega ei anna väga palju erinevusi tekitada. Vesi teeb ikka samasugust plärtsuvat häält," tõdes Peäske.

"Noorte versioon oli palju rohkem õudusfilm, nendel tuli tõeline action ja õudukas, originaal oli rohkem lastefilm, kus oli natuke õrnemalt lähenetud," kommenteeris Andreas tulemust.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.