Kosmikud: bändi peab tegema, muidu kaob elu mõte ära ({{commentsTotal}})

Kosmikud tähistavad veidi kummalist aastapäeva - kümne aasta möödumist kolmanda albumi ilmumisest, kuid leiavad ise, et põhjust kokku saamiseks peab olema.

Bändi solist Meelis Hainsoo ja trummar Kristo Rajasaare kinnitasid saates "Hommik Anuga", et hoolimata kõigi ansambli meeste põhitööst, tuleb siiski ka muusikat teha, muidu kaob elu mõte ära. Hiljuti löödi käed laulja Üllar Jörbergiga, kellega koos on uuendatud mitut vanameistri lugu ning see on Kosmikud viinud ka teistesse raadiotesse peale rokijaamade.

Jörberg täiendab jõudsalt Kosmikute külalissolistide nimekirja, kuhu on kuulunud Peeter Volkonski, Rein Rannap jpt.

Nimi Kosmikud tuli bändile aga kangestatud marjaveini Kosmos järgi, mida endine solist Taavi Pedriks alati proovi kaasa võttis. Hiljem on Kosmost ka fännidele plaadiesitluskonsertidel pakutud, mis küll alati väga hästi kaubaks ei lähe.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".