Kosmikud: bändi peab tegema, muidu kaob elu mõte ära ({{commentsTotal}})

Kosmikud tähistavad veidi kummalist aastapäeva - kümne aasta möödumist kolmanda albumi ilmumisest, kuid leiavad ise, et põhjust kokku saamiseks peab olema.

Bändi solist Meelis Hainsoo ja trummar Kristo Rajasaare kinnitasid saates "Hommik Anuga", et hoolimata kõigi ansambli meeste põhitööst, tuleb siiski ka muusikat teha, muidu kaob elu mõte ära. Hiljuti löödi käed laulja Üllar Jörbergiga, kellega koos on uuendatud mitut vanameistri lugu ning see on Kosmikud viinud ka teistesse raadiotesse peale rokijaamade.

Jörberg täiendab jõudsalt Kosmikute külalissolistide nimekirja, kuhu on kuulunud Peeter Volkonski, Rein Rannap jpt.

Nimi Kosmikud tuli bändile aga kangestatud marjaveini Kosmos järgi, mida endine solist Taavi Pedriks alati proovi kaasa võttis. Hiljem on Kosmost ka fännidele plaadiesitluskonsertidel pakutud, mis küll alati väga hästi kaubaks ei lähe.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.