Vene eurolaulu autor Filipp Kirkorov Eestile: soovin, et võidaksite teie ({{commentsTotal}})

Eile õhtul andis Tallinnas Tondiraba jäähallis kontserdi Venemaa superstaar Filipp Kirkorov, kes on Venemaa tänavuse euroloo üks autoritest.

"Muidugi olen ärevil, see pole küll debüüt Eurovisioonil, minu laulud on saanud kõrgeid kohti," rääkis Kirkorov oma emotsioonidest enne kevadist Eurovisiooni ETV saatele "Ringvaade".

Mees lisas, et Eurovisioon on tema jaoks igal aastal suur produktsiooniprojekt. "Armastan seda võistlust, sest kord aastas on see minu jaoks puhkus, aga ka töö," lausus ta.

Suurejoonelist lauluvõistlust fännab Kirkorov juba ajast, mil ta ise võistlusel 17. koha pälvis. Pärast seda on mees endale lubanud, et võidab ühel päeval Eurovisiooni. "Mina kui produtsent, laulukirjutaja, lavastaja, aga ma võidan kindlasti Eurovisioonil esikoha," lubas Kirkorov.

See võimalus on mehel ka tänavu, mil tema kirjutatud looga "You Are The Only One" astub eurolavale noor Vene popstaar Sergei Lazarev. "Aga loodan, et võidaksite teie. Minu soov Eurovisioonil kõigile on, et nende laul kõlaks vähemalt kaks ja maksimum kolm korda," naeris mees.

Lisaks Eurovisioonile fännab Kirkorov ka Eestit, aga eelkõige siinse linnahalli lava. "Selle paigaga on seotud kõige armsam algus. See on üks esimesi linnu, mis mind vastu võttis pea 30 aastat tagasi, 1988. aastal. See polnud sooloesinemine, vaid suur kontsert," meenutas Kirkorov oma esimest Eesti etteastet.

Ta lisas, et kui läks linnahalli lavale, armus ta sellesse saali silmapilkselt. Just linnahalli laval suudles mees Alla Pugatšovaga, klipp on tänaseni nähtav Youtube'i vahendusel.

Alati, kui Kirkorov Tallinna satub, külastab ta siinseid poekesi, kohvikuid ja muud vaatamisväärset. "Käin vanalinnas, raekoja platsil, kus filmiti "Elektrooniku seiklusi", mis on minu lapsepõlve lemmikfilm," tõdes Kirkorov.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".