Marko Reikop on ilveses pettunud: ta ei maitse nagu kana ({{commentsTotal}})

Kokk Indrek Kõverik tegi tänavusel presidendi vastuvõtul ilvese lihast suupisteid ning saatejuht Marko Reikop proovis järele, kuidas raskesti kättsaadav liha maitseb.

"Mul on unistus, ma olen viis aastat kindlasti tahtnud juba ilvest teha, aga kuna neid kütitakse vähe ja neist vähesed on söödavad, siis nüüd lõpuks õnnestus," kommenteeris Kõverik ETV saates "Ringvaade".

Kui aastas on lubatud küttida 30 isendit, on nendest vaid kümme parasiitide tõttu toiduks sobivad.

Kõverik lisas, et ilvesest ei osata väga midagi teha ning kokkuvõtteks pole ilvese lihas midagi liiga erilist. "See on liiga tavaline võib-olla," arvas Kõverik.

Ilveselihas oli pettunud ka Reikop, kes seda esmakordselt otse-eetris mekkis. "Ilves on täielik pettumus, ma pean ütlema. Ta ei maitse nagu kana. Kui te tahate ise ilvest proovida, siis minge kohalikule turule ja ostke suitsutatud sealiha. Mitte mingisugust vahet ei ole," tõdes ta.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.