ERR võtab kasutusele järelevaatamist hõlbustavad digisubtiitrid ({{commentsTotal}})

Järelvaatamine
Järelvaatamine Autor/allikas: ERR

ERR läheb tänasest üle digisubtiitrite kasutamisele, mis hõlbustab subtiitrite lisamist internetist järelevaadatavatele saadetele.

Digisubtiitrite puhul on olenevalt saatest valikus venekeelsed, eestikeelsed ja vaegkuuljate subtiitrid. Sobivad subtiitrid saab käsitsi vaadatavale saatele lisada. Nii saab valitud ETV saateid vaadata näiteks venekeelsete subtiitritega ning ETV+i saateid eestikeelsete subtiitritega. Digisubtiitrid on kasutusel ka ETV2 saadete järelevaatamises.

Digisubtiitrite puhul ei ole tekst saatefaili osa, kui seni kasutusel olnud sissepõletatud subtiitreid ei saa saate juures vahetada või üldse välja lülitada, siis digisubtiitrid annavad kasutajale selle võimaluse.

Digisubtiitrid käivituvad alates tänasest ETV, ETV2 ja ETV+ järelevaadatavate saadete juures. Eestikeelsetes veebikeskkondades on alati vaikimisi aktiveeritud eestikeelsed subtiitrid ning venekeelsetes venekeelsed.

Juhend digisubtiitrite aktiveerimiseks:

Arvutis:

 

iPadis:

 

Nutitelefonis:

 

 

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".