Rapla korvpallimeeskond kutsub publikut kalendrifotole ({{commentsTotal}})

Avis Rapla liikmed
Avis Rapla liikmed Autor/allikas: ERR/Ringvaade

Raplamaa korvpallimeeskond Avis Rapla avaldas üllatavad kampaaniafotod, millega kutsutakse publikut Raplamaa järgmise aasta kalendrifotole.

Nimelt osaleb korvpallimeeskond Raplamaa järgmise aasta kalendri tegemisel. Kampaania kulminatsioon on 5. aprillil, kui meeskonna korvpallikohtumisele oodatakse publikut rahvariietes, et teha ühiselt kalendri maikuu pilt, vahendas ETV saade "Ringvaade".

Pilte vaadates võib tekkida küsimus, et miks just korvpallurid ja rahvariided, kuid vastus on lihtne - Raplamaa identifitseerib ennast läbi rahvatantsu ja korvpalli.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".