Eestlased leiutasid trennivanni ({{commentsTotal}})

Eestlased tulid välja uudse ideega, kuidas vormi saada. Nimelt on ettevõte Swimitation leiutanud vanni, milles saab teha vesi-fitness-aeroobikat.

ETV saate "Ringvaade" reporter Hannes Hermaküla proovis uudse treeningviisi järele.

Treeningu põhiliigutused põhinevad lumeinglil selgitas turundusjuht Kairi Kivila. "Põhieesmärk on liigeste liikuvust parandada ja treenida väikeseid lihaseid," lisas füsioterapeut Monika Ausmees, kes Hermaküla trenni juhendas.

Naine rõhutas, et väga tähtis on ka veetemperatuur, sest soe vesi aitab lõõgastuda. Trenni lõppedes saab nautida aga nanomulle.

Kogu sessioon kestab tund aega ning Kivila kinnitas, et treeningu jooksul saab terve keha koormuse kätte. "Pärast seda trenni on ikkagi tunne, et oled trenni teinud," rõhutas naine.

Hermaküla tunnistas, et tema jaoks oli kõige keerulisem vannis puusaringe teha. "Ma tunnen ennast suhteliselt oskamatuna seda harjutust tehes," tõdes mees keset treeningut.

Trennivann maksab kuni 17 000 eurot, sõltuvalt lisadest.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Laulu- ja tantsupeolisi majutatakse 44 koolimajas

Laulu- ja tantsupeole saabunud lapsed ja noored ööbivad traditsiooniliselt Tallinna koolimajades. Enam kui 19 tuhat noort mahutatakse ära 44 Tallinna ja Harjumaa kooli.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.