Jüri Muttika rebis särgi seljast ({{commentsTotal}})

Täna hullutab oma kehavõludega Nordea kontserdimajas eestlannasid Las Vegase populaarseim meeste-show Chippendales. "Ringvaate" reporter Jüri Muttika käis uurimas, mida on vaja, et meeskonnaga liituda ning rebis endalgi särgi seljast.

"Chippendales on peomeeleolu. Kui sa ostad pileti Chippendalesile, tuled sa lõbutsema ja ükskõik, millises riigis sa ka pole, etenduse lõpus on kõik püsti, plaksutavad ja tunnevad end hästi," rääkis tantsija Joey Pena, mis on nende grupi eesmärk.

Pena ise alustas karjääri modellina, kuid otsustas, et tahab Chippendalesi meeskonnaga mööda Euroopat ringi reisida.

Mees treenib kuus päeva nädalas ning kuna füüsiline koormus on suur, ei tolereerita Chippendalesis ka alkoholitarbimist.

Uksehoidja Jay Hall alustas Chippendalesis tantsimist 2012. aastal. "See on suurepärane viis, kuidas raha teenida. Kui selle pakkumise sain, loobusin kohe teisest tööst. Sellega saan ma leiva lauale," kiitis Hall.

Hall lisas, et Chippendalesis tantsimise üle olid õnnelikud ka tema pereliikmed. "Minu ema on etendustel käinud ka enne minu liitumist, temale meeldis, ta tõi isegi oma sõbrannad kaasa," ütles ta.

Samas tunnistasid mehed, et perekonda on raske sellise töö kõrvalt pidada. "Ma ei eksi öeldes, et enamik on meist vallalised. Peab olema tugev naine, et sellise mehega koos elada, aga see on töö nagu iga teine," ütles Pena.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".