Ivo Kiviorg annab ülevaate Tallinn Music Weeki parimatest paladest ({{commentsTotal}})

TMW muusikaprogrammi juht Ivo Kiviorg jagas tänases "Terevisioonis" soovitusid erinevatest kontsertidest Tallinn Music Weekil.

Meisterjaan Viru keskuses kolmapäeval kell 13.00 Viru Keskuses tasuta linnalaval

"Tema Eesti Laulu esitus kõnetas, ma arvan, rääkimata tema eelmisest hitist "Bambusest laev". Võib-olla natukene tundlik, et kas meeldib või tundub natukene üle võlli. Kindlasti ka suur laste lemmik, on kuulda olnud."

K-X-P Kultuurikatlas, TMW avapidu neljapäeval kell 21.30 Kultuurikatlas

"Neljapäeval on Kultuurikatlas õhtuse programmi avapidu, kust ma valisin sellise elektroonilise tantsubändi K-X-P. Hästi rütmiline ja kaasahaarav."

Rada7.ee esitleb: Mustelide reedel kell 22.30 kohvikus Sinilind

"Mustelide on Valgevenest ja seal on ta juba saanud tiitli "Valgevene elektroonikaprintsess". Ma arvan, et see on täiesti aus tiitel talle."

Maailmamustrid esitleb: N3rdistan laupäeval kell 22.30 Põrgulaval

"Maailmamuusika programmis on Marokost pärit N3rdistan, kes teeb hästi kaasaegset muusikat. Ta on küll maailmamuusika mõjudega, aga väga kaasaegne ja hoogne."

 

Toimetaja: Madis LaurInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.