Ivo Kiviorg annab ülevaate Tallinn Music Weeki parimatest paladest ({{commentsTotal}})

TMW muusikaprogrammi juht Ivo Kiviorg jagas tänases "Terevisioonis" soovitusid erinevatest kontsertidest Tallinn Music Weekil.

Meisterjaan Viru keskuses kolmapäeval kell 13.00 Viru Keskuses tasuta linnalaval

"Tema Eesti Laulu esitus kõnetas, ma arvan, rääkimata tema eelmisest hitist "Bambusest laev". Võib-olla natukene tundlik, et kas meeldib või tundub natukene üle võlli. Kindlasti ka suur laste lemmik, on kuulda olnud."

K-X-P Kultuurikatlas, TMW avapidu neljapäeval kell 21.30 Kultuurikatlas

"Neljapäeval on Kultuurikatlas õhtuse programmi avapidu, kust ma valisin sellise elektroonilise tantsubändi K-X-P. Hästi rütmiline ja kaasahaarav."

Rada7.ee esitleb: Mustelide reedel kell 22.30 kohvikus Sinilind

"Mustelide on Valgevenest ja seal on ta juba saanud tiitli "Valgevene elektroonikaprintsess". Ma arvan, et see on täiesti aus tiitel talle."

Maailmamustrid esitleb: N3rdistan laupäeval kell 22.30 Põrgulaval

"Maailmamuusika programmis on Marokost pärit N3rdistan, kes teeb hästi kaasaegset muusikat. Ta on küll maailmamuusika mõjudega, aga väga kaasaegne ja hoogne."

 

Toimetaja: Madis Laur"Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.