Värske raamat õpetab kingapaelu siduma ({{commentsTotal}})

Alpinist Jaan Künnapil ilmus raamat "Sõlmed ja pleisid", mis on käsiraamatuks neile, kes soovivad sukelduda sügavuti sõlmekunsti saladustesse. Reporter Jüri Muttika katsetas, kas raamatust ka midagi kasu on.

"Mina ja mu sõbrad oleme väga palju köite otsas rippunud ja köisi kinnitatakse sõlmedega, seepärast nad mulle meeldivadki," tõi alpinist Jaan Künnap "Ringvaates" välja ning kinnitas, et tänu sõlmimisoskusele on ta päästnud väga palju inimesi.

Samuti tõdes Künnap, et tavaline inimene saab viie-kuue sõlmega väga hästi hakkama. "Kui sa aga ka vahel seikled, siis on väga hea, et on ka mingisuguseid väikesed väikesed sõlmekesi, mida sa teha oskad."

Lisaks sellele õpetasid Marko Reikop ja Grete Lõbu kingapaelu siduma, mille järel kinkis Marko Reikop kaassaatejuhile ka poomissõlme.

Toimetaja: Kaspar ViilupInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Laulu- ja tantsupeolisi majutatakse 44 koolimajas

Laulu- ja tantsupeole saabunud lapsed ja noored ööbivad traditsiooniliselt Tallinna koolimajades. Enam kui 19 tuhat noort mahutatakse ära 44 Tallinna ja Harjumaa kooli.

Tele/raadio
KaameradKaamerad
ERR kuulutab välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks

Eesti Rahvusringhääling koostöös Eesti Filmi Instituudi ja Eesti Kultuurkapitaliga kuulutab taas välja konkursi uute portreefilmide tootmiseks.