Palju õnne! Boris Lehtlaan 70 ({{commentsTotal}})

Täna saab laulja Boris Lehtlaan 70aastaseks. "Prillitoos" pühendas oma muusikalõigu juubilarile.

"Kui hiidlane Boris Lehtlaan Tallinna Muusikakooli õppima tuli, tekkisid Eestis esimesed biitansamblid," rääkis "Prillitoosis" Olavi Pihlamägi. "Üks neist oli Kristallid ja see ansambel lõi 1967. aastal kinni Eesti Televisooni ansamblite võistluse. Ansambli üheks solistiks oli Boris Lehtlaan, teiseks Jaak Joala."

"Pärast õppis Boris Lehtlaan veel Eesti Filharmoonia estraadistuudios, kus tema juhendajaks oli Heli Lääts," sõnas Pihlamägi. "Oma repertuaari valis Boris ise ja leidis maailma hittidest need paremad. Kui teised alles mõtlesid, kas ja kuidas, oli Borkal juba laul olemas."

See tekitanud kolleegides kadedust, ent Boris Lehtlaan on olnud terve elu isepäine, nentis Pihlamägi, kes nimetas Lehtlaane populaarseimaks lauluks "Läänemere lained", mis on algselt ida-saksa šlaager.

Toimetaja: Valner ValmeInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.