Helen Lokuta näitas klassikatähtedele, milline on üks tõeliselt tujukas diiva ({{commentsTotal}})

Ooperisolist Helen Lokuta pani seekordses "Klassikatähtede" saates noorte muusikute närvid tõeliselt proovile, kui diivatsedes proovist minema jalutas.

Nii nagu möödunud nädalal pandi klassikatähed ootamatusse situatsiooni "Terevisiooni" stuudios erakordselt halvas tujus ja ettevalmistamata Urmas Vaino küsimustele vastates, tuli värskes saates taluda tõelise ooperiprimadonna diivatsemist.

Solist Helen Lokuta tegi eraldi proovi kõigi klassikatähtedega ning lühikese ajaga selgus, et enamik neist kas ei valda oma pilli hästi, ei tunneta piisavalt emotsionaalselt muusikat või pidi hoopis lisaks instrumendi mängimisele Helenit samal ajal ka koorilaulja rolli osa täites aitama.

Lokuta enda sõnul tulid selles humoorikas katses tegelikult välja noorte talentide positiivsed omadused ja selgus, et nad suudavad keerulisest olukorrast siiski väärikalt välja tulla.

Toimetaja: Kerttu KaldojaInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.