Helen Lokuta näitas klassikatähtedele, milline on üks tõeliselt tujukas diiva ({{commentsTotal}})

Ooperisolist Helen Lokuta pani seekordses "Klassikatähtede" saates noorte muusikute närvid tõeliselt proovile, kui diivatsedes proovist minema jalutas.

Nii nagu möödunud nädalal pandi klassikatähed ootamatusse situatsiooni "Terevisiooni" stuudios erakordselt halvas tujus ja ettevalmistamata Urmas Vaino küsimustele vastates, tuli värskes saates taluda tõelise ooperiprimadonna diivatsemist.

Solist Helen Lokuta tegi eraldi proovi kõigi klassikatähtedega ning lühikese ajaga selgus, et enamik neist kas ei valda oma pilli hästi, ei tunneta piisavalt emotsionaalselt muusikat või pidi hoopis lisaks instrumendi mängimisele Helenit samal ajal ka koorilaulja rolli osa täites aitama.

Lokuta enda sõnul tulid selles humoorikas katses tegelikult välja noorte talentide positiivsed omadused ja selgus, et nad suudavad keerulisest olukorrast siiski väärikalt välja tulla.

Toimetaja: Kerttu KaldojaTerasmikrofoni pälvis Juss Haasma

Juba neljandat aastat jagab "Ringvaate" toimetus rahvusvahelise teatripäeva eel välja Terasmikrofoni preemia, mille pälvib nende saates põnevamaid intervjuusid andnud näitleja või lavastaja. Sel korral sai auhinna endale Juss Haasma.

Eesti passi saanud Ruslan Trochynskyi: ootasin sinist, aga on punane

Värskelt Eesti kodakondsuse saanud Ruslan Trochynskyi rääkis, kuidas on möödunud kaks kuud Eesti passiga.

Inimesed
Kohus saatis räppar Beebilõusta pooleks aastaks vangi

Harju maakohus mõistis Beebilõustana tuntud räppari Andrus Elbingu neljapäeval süüdi röövis ning karistas teda osaliselt reaalse vangistusega.

elu
Jõgeva padjalahingul loodetakse taas Guinnessi rekordit püstitada

Homme peetakse Jõgeval teist korda maha maailma suurim padjalahing.

Tele/raadio
"Plekktrumm" juhatab sisse Tartu ülikooli rektori valimise

27. märtsil on "Plekktrummis" külas Tartu ülikooli üliõpilaskonna esimees Reelika Alunurm, kellega räägitakse õppimise rollist tänapäeva üliõpilastele.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.