Rabav Puhkemaja sündis tänu metsatulekahjule ({{commentsTotal}})

Cerly ja Meelis Saar olid tallinlased, aga kümme aastat tagasi sattus Meelis Kõrvemaale metsade ja rabade keskele ning vaimustus sealse looduse ilust.

Praegu on neil seal kodu, peres kasvab kolm last ja oma Rabavas Puhkemajas võtavad nad vastu külalisi ning korraldavad neile loodusmatku. Kuidas mõtestavad nemad oma elu ja ühist aega koos perega ning kuidas puhkemaja sündis, rääkis perekond "Maahommiku" saates.

"Üle kümne aasta tagasi ma sattusin oma endise töökohaga seoses metsatulekahjuga siiakanti," meenutas Rabava Puhkemaja peremees Meelis Saar. "See piirkond niivõrd rabas mind, et kutsusin ka naise vaatama, algul sõitsime motikaga ringi, käisime kalal, ja siis mõtlesime, et võiks ju väikse tarekese ka siiakanti sisse seada."

Puhkemaja oli varem metsavahi kordon, mille katus lasi vett läbi, aga Meelis Saar nägi hoones potentsiaali, mille ta tänaseks ongi realiseerinud.

Vaadake perekonna lugu juuresolevast videost.

Toimetaja: Valner ValmeTanel Padari uue loo autoriõigusi saab osta igaüks

Tanel Padar andis välja uue singli peakirjaga "Parem veelgi", mis ilmus koostöös värske Eesti start-upiga Fanvestory, kelle abiga saab igaüks Tanel Padari tegevust toetades loo erinevatest õigustest osa saada ja nii omakorda raha teenida.

Andra Teede: mina "Õnne 13" viimast osa kirjutama ei hakka

"Õnne 13" stsenarist Andra Teede tunnistas, et tema ülimenukal seriaalil "Õnne 13" lõppu ei näe.

Eurovisioon
EBU: Ukrainat ohustab Eurovisioonilt kõrvalejäämine

Euroopa Ringhäälingute Liidu (EBU) direktor kinnitas, et kui Ukrainaga ei jõuta kokkuleppele seoses Venemaa eurolauliku Julia Samoilova esinemisega, siis võivad Ukrainale kaasneda saktsioonid.

Inimesed
Stilist Gerly Tinn kaalukaotusest: ma kavatsen oma sünnikaalu saavutada

"Ringvaates" oli külas stilist Gerly Tinn, kes rääkis sellest, kuidas ta on tänaseks kaotanud kakskümmend kilo.

elu
"Ringvaade" maitses militaarmatkatoitu

Saates sai aimu, millised on moodsad Eestis toodetud, pakendatud ja disainitud toidukaubad, mis on mõeldud sõjaväelastele metsas tarbimiseks. Näiteks peedisupp fetajuustuga.

Tele/raadio
ETV ekraanile jõuab suurejooneline MustonenFest Tel Aviv 2017

ETV toob täna ekraanile rikkaliku saate muusikafestivalist MustonenFest Tel Aviv 2017.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.