Rabav Puhkemaja sündis tänu metsatulekahjule ({{commentsTotal}})

Cerly ja Meelis Saar olid tallinlased, aga kümme aastat tagasi sattus Meelis Kõrvemaale metsade ja rabade keskele ning vaimustus sealse looduse ilust.

Praegu on neil seal kodu, peres kasvab kolm last ja oma Rabavas Puhkemajas võtavad nad vastu külalisi ning korraldavad neile loodusmatku. Kuidas mõtestavad nemad oma elu ja ühist aega koos perega ning kuidas puhkemaja sündis, rääkis perekond "Maahommiku" saates.

"Üle kümne aasta tagasi ma sattusin oma endise töökohaga seoses metsatulekahjuga siiakanti," meenutas Rabava Puhkemaja peremees Meelis Saar. "See piirkond niivõrd rabas mind, et kutsusin ka naise vaatama, algul sõitsime motikaga ringi, käisime kalal, ja siis mõtlesime, et võiks ju väikse tarekese ka siiakanti sisse seada."

Puhkemaja oli varem metsavahi kordon, mille katus lasi vett läbi, aga Meelis Saar nägi hoones potentsiaali, mille ta tänaseks ongi realiseerinud.

Vaadake perekonna lugu juuresolevast videost.

Toimetaja: Valner ValmeInimesed
Heli LäätsHeli Lääts
Heli Lääts: kui hinges on kitsas, siis meri lohutab

Jaanipäeval 85aastaseks saav Heli Lääts ütles intervjuus Õhtulehele, et pole üle saanud abikaasa Peeter Sauli kaotusest kolm aastat tagasi ning et teda aitab meri.

elu
RobootikavõistlusRobootikavõistlus
Robotex jõuab esmakordselt Küprosele

Eeloleval esmaspäeval toimub tehnoloogiaalane kogupereüritus Robotex esmakordselt Küprose pealinnas Nicosias. Tegemist on esimese Robotexi üritusega väljapool Eestit.

Tele/raadio
Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.Noorte laulu- ja tantsupidu 2011. aastal.
Noorte laulu- ja tantsupidu kajastatakse kõigis ERRi kanalites

Juuli algus toob ETV ekraanile XII noorte laulu- ja tantsupeo "Mina jään" ülekanded. 26. kuni 30. juunil on eetris traditsioonilised peo ettevalmistust näitavad 10-minutilised eelsaated "PEOLE!", mida juhivad Margus Saar, Anna Gavronski, Piret Järvis, Taavi Eilat ja väike Kase Kai Kihnust.