ETV+ sari "Lihast ja verest" tutvustab balletimaailma võlu ja valu ({{commentsTotal}})

"Lihast ja verest" Autor/allikas: Pressimaterjalid

Balletimaailm on pealtnäha graatsiline ja habras, kuid sinna sisse vaadates selgub, et tegemist on karmi elustiiliga, kus kehtivad vankumatud reeglid. Laupäeviti on ETV+ ekraanil sari "Lihast ja verest", mis tutvustab ühe New Yorgi balletitrupi elu ja keerulisi valikuid.

Sel laupäeval ekraanile jõudev jagu toob vaatajateni keerulised valikud ja dilemmad, mida noored tantsijad peavad tegema selleks, et jõuda tippu.

Claire lahkub Pittsburghist ahistavast vanematekodust, jätab oma mineviku seljataha ja pääseb New Yorgi prestiižikasse balletitruppi. Teiste tantsijate pahameeleks saab temast kohe kunstilise juhi Pauli uus muusa. Claire leiab küll uusi võimalusi, ent soetab ka vaenlasi. Daphne kutsub Claire’i kõrgseltskonna striptiisiklubisse. Avagalal jääb Claire silma uuele juhatuse esimehele Laurent Brousseaule. Minevik tuleb Claire’i kummitama.

Lisainfot ja järele vaadata saab ETV+ kodulehelt.

Sari "Lihast ja verest" on ETV+ ekraanil laupäeviti kell 22.00, kordust saab näha teisipäeviti kell 22.30.

Toimetaja: Kerttu kaldojaInimesed
Salvador Dali 1958. aastal.Salvador Dali 1958. aastal.
Hispaania kohus otsustas Salvador Dali surnukeha üles kaevata

Hispaania kohus tegi esmaspäeval otsuse, mille kohaselt kaevatakse üles 1989. aastal surnud kunstniku Salvador Dali maised jäänused.

elu
Keskaja päevad Tallinna vanalinnasKeskaja päevad Tallinna vanalinnas
Tallinna vanalinn muutub neljaks päevaks õitsvaks hansalinnaks

6.- 9.juulini AD 2017 toimuvad Tallinna vanalinnas XVIII keskaja päevad, mil Raekoja plats ja Niguliste kiriku ümbrus muutuvad õitsvaks hansalinnaks.

Tele/raadio
Viljandi KultuuriakadeemiaViljandi Kultuuriakadeemia
Uus lennusaade jõuab telerisse!

Sel kevadel lendab laia maailma õnne otsima Viljandi Kultuuriakadeemia 11. lend näitlejaid ja lavastajaid. See on erakordne kursus, sest esimest korda eesti teatriõppe ajaloos on üks kursus, kus pooled särasilmsed noored on eesti ja pooled vene emakeelega. ETV tegi saate sarjast "Lennud".