ETV+ sari "Lihast ja verest" tutvustab balletimaailma võlu ja valu ({{commentsTotal}})

"Lihast ja verest" Autor: Pressimaterjalid

Balletimaailm on pealtnäha graatsiline ja habras, kuid sinna sisse vaadates selgub, et tegemist on karmi elustiiliga, kus kehtivad vankumatud reeglid. Laupäeviti on ETV+ ekraanil sari "Lihast ja verest", mis tutvustab ühe New Yorgi balletitrupi elu ja keerulisi valikuid.

Sel laupäeval ekraanile jõudev jagu toob vaatajateni keerulised valikud ja dilemmad, mida noored tantsijad peavad tegema selleks, et jõuda tippu.

Claire lahkub Pittsburghist ahistavast vanematekodust, jätab oma mineviku seljataha ja pääseb New Yorgi prestiižikasse balletitruppi. Teiste tantsijate pahameeleks saab temast kohe kunstilise juhi Pauli uus muusa. Claire leiab küll uusi võimalusi, ent soetab ka vaenlasi. Daphne kutsub Claire’i kõrgseltskonna striptiisiklubisse. Avagalal jääb Claire silma uuele juhatuse esimehele Laurent Brousseaule. Minevik tuleb Claire’i kummitama.

Lisainfot ja järele vaadata saab ETV+ kodulehelt.

Sari "Lihast ja verest" on ETV+ ekraanil laupäeviti kell 22.00, kordust saab näha teisipäeviti kell 22.30.

Toimetaja: Kerttu kaldojaTerasmikrofoni pälvis Juss Haasma

Juba neljandat aastat jagab "Ringvaate" toimetus rahvusvahelise teatripäeva eel välja Terasmikrofoni preemia, mille pälvib nende saates põnevamaid intervjuusid andnud näitleja või lavastaja. Sel korral sai auhinna endale Juss Haasma.

Eesti passi saanud Ruslan Trochynskyi: ootasin sinist, aga on punane

Värskelt Eesti kodakondsuse saanud Ruslan Trochynskyi rääkis, kuidas on möödunud kaks kuud Eesti passiga.

Inimesed
Kohus saatis räppar Beebilõusta pooleks aastaks vangi

Harju maakohus mõistis Beebilõustana tuntud räppari Andrus Elbingu neljapäeval süüdi röövis ning karistas teda osaliselt reaalse vangistusega.

elu
Jõgeva padjalahingul loodetakse taas Guinnessi rekordit püstitada

Homme peetakse Jõgeval teist korda maha maailma suurim padjalahing.

Tele/raadio
"Plekktrumm" juhatab sisse Tartu ülikooli rektori valimise

27. märtsil on "Plekktrummis" külas Tartu ülikooli üliõpilaskonna esimees Reelika Alunurm, kellega räägitakse õppimise rollist tänapäeva üliõpilastele.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.