Klassikaaslased korraldavad avariisse sattunud tüdruku abistamiseks heategevuskontserte ({{commentsTotal}})

Nooruke Keithy Vaske elas üle autoavarii, mille tulemusel sattus ta ratastooli. Klassikaaslased otsustasid tüdrukut aidata ning korraldavad tema tervenemise nimel kaks heategevuskontserti.

"See on uskumatu, millised sõbrad ja klassikaaslased mul on. Mul pole sõnu, et sellist asja minu jaoks tehakse, mulle ei jõua see veel kohale," rääkis Vaske ETV saates "Ringvaade".

Muusikaelamust pakuvad heategevuskontserdil I Wear* Experiment ja NOËP ning kontserdi tulu läheb korraldaja Kerstin Vesteli kinnitusel Vaske taastusraviks. "Minu jaoks on kõik suur füüsiline pingutus, ükskõik, mida ma ka ei teeks," selgitas Vaske, kelle sõnul on füsioteraapia ja jõutreeningud tema jaoks väga olulised.

Saatuslik avarii toimus 2015. aasta veebruaris ning hoolimata selgroovigastusest loodab Vaske siiralt, et tõuseb kunagi taas jalule. "Öeldakse, et sa oled noor, sul on kõik võimalik. Ma ise loodan, et ma tõusen kindlalt, sellele ma käega ei löö," oli Vaske lootusrikas.

Kahe kontsertiga, 24. märtsil Pärnus klubis Sugar ja 26. märtsil Tallinnas klubis Sinilind, koguvad Keithy klassikaaslased raha kalliks ja pikaks taastusraviks välismaal."Kirsti elab Reykjavikis" peategelane rääkis elust Islandil: see on haldjamaa

Jarek Kasari laulu "Kirsti elab Reykjavikis" peategelane Kirsti Villard rääkis oma elust Islandil ja kirjeldas, kuidas sündis temast rääkiv lugu.

Aivar Mäe: ma olin halb laps

Rahvusooper Estonia juht Aivar Mäe avaldas, et oli nooruses halb laps, kelle pärast ema tihti koolis pidi käima.

Inimesed
Mart Helme mälu pandi otse-eetris proovile

"Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe valis eelmise nädala riigikogu istungitest kolme riigikogulase tsitaadid, et testida, kas EKRE esimees Mart Helme tunneb oma kolleegid kõigest hääle põhjal ära.

elu
Raua tänava saun tähistas 80. sünnipäeva

Tallinna üks vanemaid järjepidevalt tegutsenud avalikke saunu tähistas laupäeval 80. sünnipäeva ja sel puhul oli saunapäev veidi pidulikum.

Tele/raadio
"Meediatund" arutleb parem- ja vasakpoolsuse üle meedias

"Meediatund" toob täna raadioeetrisse parem- ja vasakpoolsuse meedias.

Eesti Laul
Ove Musting Zelmerlöwi numbrist: nii närvesöövat ülekannet ma ei mäletagi

Selle nädala lõpus jagatakse esmakordselt Eesti tele- ja filmiauhindu lisaks saatejuhtidele ja näitlejatele ka kaadri taha jäävatele inimestele, näiteks operaatoritele ja režissööridele. Parima režissööri auhinna nominent Ove Musting rääkis "Ringvaates" Måns Zelmerlöwi esinemise näitel Eesti Laulu režiitöö keerukustest.