Klassikaaslased korraldavad avariisse sattunud tüdruku abistamiseks heategevuskontserte ({{commentsTotal}})

Nooruke Keithy Vaske elas üle autoavarii, mille tulemusel sattus ta ratastooli. Klassikaaslased otsustasid tüdrukut aidata ning korraldavad tema tervenemise nimel kaks heategevuskontserti.

"See on uskumatu, millised sõbrad ja klassikaaslased mul on. Mul pole sõnu, et sellist asja minu jaoks tehakse, mulle ei jõua see veel kohale," rääkis Vaske ETV saates "Ringvaade".

Muusikaelamust pakuvad heategevuskontserdil I Wear* Experiment ja NOËP ning kontserdi tulu läheb korraldaja Kerstin Vesteli kinnitusel Vaske taastusraviks. "Minu jaoks on kõik suur füüsiline pingutus, ükskõik, mida ma ka ei teeks," selgitas Vaske, kelle sõnul on füsioteraapia ja jõutreeningud tema jaoks väga olulised.

Saatuslik avarii toimus 2015. aasta veebruaris ning hoolimata selgroovigastusest loodab Vaske siiralt, et tõuseb kunagi taas jalule. "Öeldakse, et sa oled noor, sul on kõik võimalik. Ma ise loodan, et ma tõusen kindlalt, sellele ma käega ei löö," oli Vaske lootusrikas.

Kahe kontsertiga, 24. märtsil Pärnus klubis Sugar ja 26. märtsil Tallinnas klubis Sinilind, koguvad Keithy klassikaaslased raha kalliks ja pikaks taastusraviks välismaal.Inimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.