Ajakirjanik Eeva Esse sukeldus dokumentaalfilmi tarbeks India igapäevaellu ({{commentsTotal}})

ERR-i ajakirjanik Eeva Esse vahendas värskeid emotsioone Indiast, kus ta hiljuti dokumentaalfilmi jaoks materjali käis filmimas.

Reisil olid kaasas ka režissöör Gert Kark ja operaator Mustafa Celik ning Esse tunnistas ETV saates "Ringvaade", et tähelepanust neil puudust ei tulnud.

Ühes slummis sattus Esse kokku Johniga, kes hakkas talle külje alla pugema ja rääkis mesijuttu. "Samal ajal oli seal kamp naisterahvaid, kes hakkasid rääkima, et John, sul on naine ja kaks last olemas, mida sa ajad," naeris Esse.

Selleks hetkeks oldi ühendust võetud juba Johni emaga, mille peale mees Eeva kõrvale kutsus ja rõhutas, et ta on vaid sõber. "Ma ütlesin talle, et jaa, olen-olen," naeris Esse, et selline lahendus talle sobis.

Üldiselt olid kohalikud Esse sõnul siiski väga viisakad. "Rahvus on selline, et neil on uskumus ja religioonid number üks kohal, tegelikult hoiti distantsi," tõdes ta.

Esse lisas, et India teda ära ei hirmutanud, sest sama seltskonnaga võiks ta iga kell sinna tagasi minna.

Kuigi India elu pakkus teletiimile palju üllatusi, keskendub sügisel eetrisse jõudev dokumentaalfilm siiski riigi majandusele. "Me räägime India majanduskasvust ja kõige suuremate IT-gurudega," paljastas Esse.

Toimetaja: Rutt ErnitsInimesed
Londonis elav Peeter Rebane: kui oma käitumist muuta, muutub ka terrorism

Kontserdikorraldaja ja filmitegija Peeter Rebane on juba aastaid elanud Londonis ning tõdes, et viimase aja terrorilaine on suures osas meedia manipulatsioon inimeste hirmudega.

elu
Maret Tamjärv: jaanitule kuma kaitses põlde, pererahvast, loomi

Maret Tamjärv vabaõhumuuseumist tutvustas Vikerraadios jaanitavasid.

Tele/raadio
TV3 uudistesaate logo.TV3 uudistesaate logo.
Vabalevist lahkumisel säilivad Kanal 2 ja TV3 piirangud ja kohustused

Vabalevist lahkumisest teatanud Kanal 2-l ja TV3-l säilib kohustus näidata vähemalt kuuel päeval nädalas uudiseid ning nad ei pääse ka reklaamimahtu ja -sisu puudutavaist piiranguist, kinnitas Tehnilise Järelevalve Ameti (TJA) side- ja meediateenuste osakonna juhataja Oliver Gailan.